Rwij nagrody (w apce) jak świeże banany – czyli nowy konkurs w Pasażu Grunwaldzkim!

0
a

W Pasażu Grunwaldzkim właśnie wystartował nowy, bananowy konkurs, w którym do zdobycia są nagrody o łącznej wartości prawie 30 tys. zł.! Aż do 20 maja klienci Pasażu Grunwaldzkiego będą mieli szanse na wygranie kart podarunkowych, najnowszych telefonów, tabletów i smartwatchów marki APPLE oraz bezprzewodowych słuchawek PHILIPS.

Goryle to bardzo towarzyskie zwierzęta, które chętnie spędzają czas w większych stadach. Może właśnie dlatego jeden z nich na stałe zagościł w Pasażu Grunwaldzkim. Ogromna, 5-metrowa rzeźba różowego goryla pojawiła się w Atrium na poziomie 0.  Ale co wspólnego ma goryl z nowym konkursem Pasażu? Nagrody! Przez ostatni miesiąc Goryl rozdawał upominki wrocławianom a teraz nagrody można zdobyć w bananowym konkursie.

ALE JAK TO DZIAŁA?

Każdy, kto w dniach do 20.05 zrobi zakupy za min. 100 zł (na jednym dowodzie zakupu) otrzyma kupon, który wraz z paragonem należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Konkursu. Jeden dowód zakupu za min. 100 zł uprawnia do odbioru kuponu konkursowego w wersji papierowej oraz elektronicznej (w aplikacji Pasażu Grunwaldzkiego), a więc daje dwie szanse na wygraną! Teraz pozostaje już tylko zagrać w grę, wykazać się zręcznością i zdobyć nagrodę! Do wygrania są karty podarunkowe o wartości 50 zł, oraz Apple iPhone 14, Apple iPad 10, Apple Watch 8 i słuchawki bezprzewodowe PHILIPS.

– Wiemy, że nasi Klienci lubią niespodzianki, dlatego cały czas staramy się zaskakiwać ich nowymi rozwiązaniami i nowymi konkursami. W ostatnich tygodniach całą uwagę skradł wielkoformatowy goryl, który pojawił się w Atrium. W tym samym czasie oddaliśmy do użytku „zliftingowaną” aplikację Pasaż Grunwaldzki z zupełnie nowym layoutem i funkcjonalnością. Teraz przygotowaliśmy także „bananowy” konkurs, w którym do zdobycia są nie tylko karty podarunkowe, ale także pożądany sprzęt marki Apple.  – mówi Agnieszka Deron, manager ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

Punkt Obsługi Konkursu czynny jest codziennie (za wyjątkiem niehandlowych niedziel) w godz. 10:00 – 20:00 i jest zlokalizowany na poziomie 0 przy wejściu głównym. Akcja potrwa do 20 maja.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMotocyklowy weekend przy al. Sobieskiego 5 we Wrocławiu! [WSTĘP WOLNY]
Następny artykułWrocław: Szklarnie w Ogrodzie Botanicznym UWr już otwarte!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.