Ruszają rysunkowe spacery po wrocławskiej Leśnicy! Urban Sketchers we Wrocławiu

0
fot. CK Zamek

Centrum Kultury Zamek w Leśnicy zaprasza do udziału w tzw. Urban Sketching. W trzech terminach – 10.04, 24.04 i 08.05 o godz 14:00 odbędą się rysunkowe spacery po tym niezwykłym wrocławskim osiedlu.

,,Podczas tych sketch-walków pokręcimy się po pięknych zakątkach Leśnicy ze szkicownikami i porysujemy w plenerze. Dołączyć może każdy, niezależnie od poglądów, wieku i poziomu zaawansowania – Urban Sketching jest dla każdego!” mówią organizatorzy wydarzeń,

Co będzie potrzebne?

Na początek wystarczy ołówek lub cienkopis i papier (najlepiej szkicownik lub blok z twardszymi pleckami, bo będziemy rysować na kolanie). Oczywiście można też zabrać ze sobą inne, dowolne, ulubione przybory plastyczne.

Wszelkie techniki dozwolone. Zaletą spotkań jest też możliwość wypróbowania różnych narzędzi innych uczestników – przeglądanie zawartości piórników („Co masz fajnego? O, co to za biały pisaczek? Mogę spróbować?”) to powszechny proceder.

Przyda się również składane turystyczne krzesełko, mata lub koc do siedzenia na ziemi lub trawie.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/2cLjpsSWV

Bezpośredni dojazd do Leśnicy pociągiem z Dworca PKP.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiniaturowa wersja działań wrocławskiego MPK do zobaczenia w Kolejkowie!
Następny artykuł10 000 kart SIM dla Ukrainy od wrocławskiego operatora: Mobile Vikings
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.