Rusza kino letnie we Wrocław Fashion Outlet: 4 bezpłatne pokazy filmowe

0

Kino letnie we Wrocław Fashion Outlet.  W ramach rozgrzewki przed festiwalem mBank Nowe Horyzonty centrum zaprasza na cztery bezpłatne pokazy filmowe

Międzynarodowy Festiwal Filmowy mBank Nowe Horyzonty to prawdziwe święto odważnego kina artystycznego i obowiązkowa data w kalendarzu wszystkich kinomanów. Z myślą o tych, którzy nie mogą doczekać się jego tegorocznej edycji, Wrocław Fashion Outlet, wieloletni partner wydarzenia, przygotował wyjątkową akcję zapowiadającą festiwal. W ramach rozgrzewki centrum outletowe zaprasza na aż cztery bezpłatne pokazy filmowe, którym towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje: muzyka na żywo, konkursy z nagrodami i foodtrucki. W ramach pierwszego z seansów, zaplanowanego na sobotę 24 czerwca, widzowie będą mogli obejrzeć wielokrotnie nagradzany obraz „Piosenki o miłości” w reżyserii Tomasza Habowskiego.

Wrocław Fashion Outlet zaprasza na rozgrzewkę przed MFF mBank Nowe Horyzonty

Już w najbliższą sobotę, 24 czerwca, Wrocław Fashion Outlet, wieloletni partner MFF mBank Nowe Horyzonty, zaprasza na pierwszy pokaz filmowy w ramach promującej festiwal akcji „Bifor Nowe Horyzonty”. O 21:30 na łącze przed centrum wszyscy chętni będą mogli za darmo obejrzeć nagrodzony m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni czy Mastercard OFF Camera obraz „Piosenki o Miłości”. Wydarzenie rozpocznie się jednak nieco wcześniej, o 20:00, od koncertu jazzowego zespołu CSW trio z muzyką inspirowaną kinowymi dziełami, po którym przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez centrum oraz partnera wydarzenia, Radio RAM. Dodatkową atrakcją wieczoru będzie spotkanie z reżyserem filmu, Tomaszem Habowskim, które poprowadzi Stanisław Abramik ze Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. Organizatorzy zadbali też o iście wakacyjny klimat (oprócz leżaków przewidziana jest też piaszczysta plaża) oraz niespodzianki dla członków Fashion Club, programu lojalnościowego centrum. Dla aktywnych uczestników programu, z dostępnymi środkami do wykorzystania, przewidziano podwójne miejscówki ze stolikiem i przekąskami (liczba miejsc ograniczona, otwarcie plaży o godz. 19:30), a dodatkowo, po okazaniu aplikacji programu na wszystkich członków Fashion Clubu czekać będzie powitalna lampka bezalkoholowego napoju.

Pokazy filmowe i znacznie więcej

Ogromny sukces ubiegłorocznej edycji „Biforu” sprawił, że w tym roku Wrocław Fashion Outlet zdecydował się zorganizować aż cztery seanse zapowiadające to wyjątkowe wydarzenie. Poza wspomnianym już pokazem filmu „Piosenki o miłości” mieszkańcy Wrocławia i okolic w trzy kolejne sobotnie wieczory będą też mogli obejrzeć takie kinowe hity jak anime „Belle” w reżyserii Mamoru Hosody (1.07), „Palm Springs” Maxa Barbakowa (8.07) oraz „Matki równoległe” w reżyserii Pedro Almodóvara (15.07).

Wszystkie pokazy zaplanowane są na godz. 21:30, ale podobnie jak w przypadku seansu odbywającego się 24 czerwca, już od godz. 20:00 na wszystkich widzów czekać będą dodatkowe atrakcje w postaci koncertu jazzowego na żywo (24 czerwca i 8 lipca wystąpi CSW trio, a 1 i 15 lipca Anna Ngyuen z kwintetem), konkursów z nagrodami oraz strefy premium  dla członków programu lojalnościowego Fashion Club. „W tym roku w ramach akcjiBifor Nowe Horyzonty” przygotowaliśmy też niespodziankę dla najmłodszych miłośników kina. 1 lipca wyświetlimy film „Belle” w reżyserii Mamoru Hosody – japońską produkcję z gatunku anime, która swoją światową premierę miała w 2021 roku podczas festiwalu filmowego w Cannes. Animacji towarzyszyć będzie polski dubbing. Film na pewno przypadnie do gustu również dorosłym odbiorcom. Anime przeżywa właśnie swój renesans, a „Belle” jest tego najlepszym dowodem. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite piosenki w interpretacji Darii Zawiałow”, informuje Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRum Love Festiwal – Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce już w ten weekend!
Następny artykułKsiążkobranie – zabierz książkę na wakacje. Targi Książki przed Dworcem Głównym PKP we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.