Rum Love Festiwal – Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce już w ten weekend!

0

Rum Love Festiwal to niezwykła okazja do wstępu do świata rumów. Świata bogatego jak mało który inny. To na tym festiwalu poznasz nowe smaki i aromaty najlepszych rumów jakie tylko istnieją. Uczestnicy festiwalu przeniosą się na dwa dni do krainy przepełnionej najbardziej aromatycznym trunkiem świata – rumem.

Czwarta edycja Rum Love Festiwal odbędzie się w Czasoprzestrzeni w Zajezdni Dąbie we Wrocławiu w dniach 23-24 czerwca 2023r. Organizatorem i pomysłodawcą tego niezwykłego święta rumu jest Tomasz Krzyk, właściciel BlackBeard – męskiego salon fryzjerskiego połączonego z sklepem z alkoholami, miejscu gdzie również odbywają się liczne degustacje oraz spotkania biznesowe, przy ul. Tęczowej 57 we Wrocławiu oraz Rum Love Festiwal.

Trzy poprzednie edycje odbyły się w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Nowa przestrzeń została wybrana z chęci zmiany aranżacji i nowych pomysłów, które nie były możliwe do wykonania w dotychczasowym domu Rum.

Czym zaskoczą nas organizatorzy czwartej edycji Festiwalu? Dla uczestników tego niezwykłego wydarzenia przygotowano trzy strefy: wewnętrzną ze stoiskami wystawców, zewnętrzną: z cocktail barem i leżakami, miejscem na degustacje cygar oraz gastronomiczną. W czasie Festiwalu możesz wziąć udział w licznych szkoleniach i warsztatach, degustować rumy z różnych zakątków świata: Barbadosu, Dominikany, panamy, Mauritiusa, Trynidadu, Kuby, RPA i wielu innych oraz bawić się na koncertach i występach, spędzać czas z przyjaciółmi na zewnętrznej zaaranżowanej strefie gastronomicznej sącząc ulubionego drinka. Degustacje i Master Class poprowadzą ambasadorzy najbardziej prestiżowych marek rumowych na świecie, którzy są mistrzami w swoich dziedzinach.

Wszystkie czekające na gości atrakcje bez wątpienia pobudzą Twoje zmysły i ukażą prawdziwy i często nieznany świat rumu. A już teraz możesz przenieść się w klimaty festiwalowe oglądając poniższy film z poprzedniej edycji.

Szczegóły i bilety znajdziecie tutaj

KONKURS!

Do zdobycia jest dwudniowy BILET na Rum Love Festiwal vol.4 w dniach 23 i 24.06.2023 – o wartości 220 zł.

Co należy zrobić?

Wysłać maila na adres: redakcja@kochamwroclaw.pl udzielając odpowiedzi na pytanie: Ile różnych rumów będzie dostępnych do degustacji podczas Najbardziej Aromatycznego Festiwalu w Polsce?

Wśród osób które będą najbliżej prawidłowej odpowiedzi wytypujemy zwycięzcę.

Na odpowiedzi czekamy do 16.06 do godz. 23:59.

Odpowiedzi szukajcie na:

https://rumlovefestiwal.com oraz: https://www.facebook.com/rumlovefestiwal

UWAGA! Konkurs rozstrzygnięty. Bilety trafiają do:
Dagmara Skipirzepa, Radek Wiśniewski, Jakub Szumiński.

Gratulujemy!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTo już dziś! Opera Wrocławska zaprasza na wieczorny bezpłatny koncert przed gmachem budynku
Następny artykułRusza kino letnie we Wrocław Fashion Outlet: 4 bezpłatne pokazy filmowe