To już dziś! Opera Wrocławska zaprasza na wieczorny bezpłatny koncert przed gmachem budynku

0

W środowy wieczór, 21 czerwca, Opera Wrocławska zaprasza na wyjątkowy koncert przed gmachem budynku przy ulicy Świdnickiej. Artyści zapraszają wszystkich melomanów, którzy pragną doświadczyć niezwykłej muzyki. Program wydarzenia pozostaje tajemnicą do ostatnich chwil, by dostarczyć publiczności niezapomnianych emocji.

Izabela Kurc-Kuriata, pełniąca obowiązki dyrektora Opery Wrocławskiej, podkreśla, że jest to jedna z najważniejszych dat w operowym kalendarzu i wydarzenie, na które przygotowywano się przez kilka miesięcy. Wieczór będzie wypełniony wyjątkowymi występami znakomitych solistów. Święto Muzyki z Operą Wrocławską stanowi doskonałą okazję do spędzenia wieczoru w otoczeniu sztuki, integracji i przede wszystkim wspólnej, radosnej celebracji. Przyłączcie się, aby wspólnie przeżyć magiczną, rozśpiewaną i roztańczoną letnią noc!

Adam Banaszak, kierownik muzyczny, Anna Grabowska-Borys, kierownik chóru, oraz Małgorzata Dzierżon, kierownik baletu, czuwają nad realizacją koncertu.

Muzyka z Opery Wrocławskiej wypełni przestrzeń ulic w środę, 21 czerwca, w godzinach od 21:00 do 22:00.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHurra, w końcu Dzień Psa! Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu zaprasza
Następny artykułRum Love Festiwal – Najbardziej Aromatyczny Festiwal w Polsce już w ten weekend!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.