Książkobranie – zabierz książkę na wakacje. Targi Książki przed Dworcem Głównym PKP we Wrocławiu

0

Książkobranie – pod takim hasłem organizowane są we Wrocławiu, w ostatni weekend czerwca, Targi Książki. Książkobranie to jedno z wielu wydarzeń,  organizowanych podczas Święta Wrocławia. Rozpocznie się w piątek, 23 czerwca na placu przed Dworcem Głównym PKP i potrwa do niedzieli, 25 czerwca.

Podczas trzydniowej imprezy zaprezentuje się kilkudziesięciu wystawców z całej Polski.  Odwiedzający będą mieli okazję kupić książki w promocyjnych cenach. Oprócz stoisk z książkami, organizatorzy zapewnią kawiarenkę i stoliki, przy których będzie można napić się kawy, przejrzeć interesujące książki,  czy porozmawiać z wydawcami. Będzie też kącik dla dzieci, najmłodsi będą mogli posłuchać bajek czytanych przez aktorów.

Książkobranie organizowane jest po raz pierwszy, należy jednak pamiętać, że Wrocław to miasto z literackimi tradycjami, w którym od 30 lat odbywają się Wrocławskie Targi Dobrych Książek, jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w kraju. Każdego roku targi przyciągają tysiące czytelników.

Zapraszamy wszystkich wielbicieli książek, w ostatni weekend czerwca (24-25.06) na plac przed dworcem PKP, przy ul. Piłsudskiego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza kino letnie we Wrocław Fashion Outlet: 4 bezpłatne pokazy filmowe
Następny artykułOTWARCIE SEZONU LETNIEGO 2023 i NOC ŚWIĘTOJAŃSKA na Kopalni Wrocław – Strefie Wakacji!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.