OTWARCIE SEZONU LETNIEGO 2023 i NOC ŚWIĘTOJAŃSKA na Kopalni Wrocław – Strefie Wakacji!

0

Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji zaprasza na oficjalne otwarcie sezonu, które rozpocznie się w sobotę, 24 czerwca. Ta data jest idealnym pretekstem do zarezerwowania sobie czasu na przywitanie lata i wakacji w zdrowy i chill’outowy sposób. W programie tego dnia czeka mnóstwo atrakcji dla wszystkich gości.

Kilka atrakcji, których nie możecie przegapić:

  • DJ, ZUMBA, Szczudlarz, Fotobudka 360, Warsztaty z Plecenia Wianków, Warsztaty Robienia Słowiańskiej Lalki Motanki, Śpiew MUZYKI SŁOWIAŃSKIEJ na ŻYWO „Lalki Motanki Śpiewanki” oraz stoiska lokalnych wystawców – dostępne przez cały dzień.
  • Późnym wieczorem, o godzinie 22:00, grupa miłośników ognia „Full Moon’s Flames” zaprezentuje artystyczny pokaz „Taniec z Ogniem”, a po pokazie odbędzie się rozpalenie 5 metrowego ogniska.
  • W ciągu dnia, w godzinach od 12:00 do 17:00, będzie dostępna Fotobudka 360 od HAJLA bayla, która jest hitem tegorocznego sezonu i dostępna będzie zupełnie za darmo.
  • Konkurs na najlepsze przebranie słowiańskie odbędzie się o godzinie 20:30. Nagrody zostaną przyznane trzem osobom, a pierwsze miejsce otrzyma kartę wstępu na rok 2023.

Sobota, 24 czerwca

W sobotę, 24 czerwca, otwarcie obiektu nastąpi o godzinie 10:00 i będzie trwało do późnych godzin nocnych. Dostępne będą wszystkie strefy, w tym Beach Club, Zatoka, Plaża Rodzinna oraz Wyspa dla Piesków. Otwarta będzie także strefa barowa i food trucki, gdzie można będzie kupić coś dobrego do zjedzenia i napić się zimnych drinków. Skorzystacie także z grilli, które są rozstawione na terenie obiektu.

Na plaży Beach Club DJ Chmiel będzie umilał czas od godziny 10:00, grając letnie hity. Ponadto, o godzinie 14:00, 15:00 i 16:00 odbędzie się wspólna zumba prowadzona przez Andżelinę i Malwinę Białowąs.

W ciągu dnia będą również organizowane warsztaty, takie jak warsztaty z robienia tradycyjnej słowiańskiej lalki motanki, które poprowadzi Pani Ludmila Bezusko, oraz warsztaty z plecenia wianków prowadzone przez COSINUS Wrocław. O godzinie 16:30, 17:30 i 18:30 będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach z robienia lalki motanki, a o godzinie 17:00 rozpocznie się wspólne plecenie wianków, które zostaną wrzucone do wody o godzinie 21:00.

W sobotę od godziny 12:00 do 17:00 będzie można skorzystać z Fotobudki 360 od @hajlabayla i uwiecznić ten wyjątkowy dzień.

Wieczorem odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie słowiańskie, a o godzinie 21:10 rozpocznie się rytualne wrzucenie wianków do wody. Następnie o godzinie 22:00 zaplanowany jest „Słowiański taniec z ogniem” – pokaz ognia grupy Full Moon’s Flames oraz rytualne rozpalenie 5-metrowego ogniska. Wieczór zakończy hipnotyczny taniec rozpoczynający lato 2023.

Niedziela, 25 czerwca

W kolejny dzień, niedzielę 25 czerwca, obiekt będzie otwarte od godziny 10:00 do 20:00, a goście będą mogli spędzić czas na chilloutowych wakacjach z dala od zgiełku miasta.

Tego dnia obowiązywać będą ceny biletów zgodne z cennikiem na lato 2023.

Normalny: 25 zł /dzień
Ulgowy: 20 zł /dzień
Po 17:00 – 15 zł /dzień
Pies: 10 zł/ dzień
Parking: 15 zł /dzień
2+2: 80 zł /dzień
Karta Dużej Rodziny: 100 zł /dzień

Więcej informacji: tutaj

Kopalnia Wrocław – Strefa Wakacji serdecznie zaprasza wszystkich do spędzenia weekendu i otwarcia sezonu letniego 2023 nad wodą. To będzie wyjątkowy dzień pełen atrakcji i wspaniałej atmosfery. Nie zapomnijcie przygotować się na konkurs na najlepsze przebranie słowiańskie i cieszyć się wakacjami w stylu chill’out.

Dołącz do wydarzenia: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKsiążkobranie – zabierz książkę na wakacje. Targi Książki przed Dworcem Głównym PKP we Wrocławiu
Następny artykułLetni Festiwal Kameralny ,,Muzyka w dawnym Wrocławiu”. 5 bezpłatnych koncertów w zabytkowych wnętrzach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.