W sercu Wrocławia, na malowniczym Rynku, już jutro (6 grudnia) od godziny 16.45, odbędzie się uroczysta ceremonia zapalania światełek na choince, otwierając drzwi do pełni magii świąt. Wydarzenie to będzie dodatkowo uświetnione koncertem grupy „Krzykaśki”, który rozpocznie się o tej właśnie godzinie.

Po magicznych dźwiękach muzyki, o godzinie 17, Mikołaj w towarzystwie Elfów oraz prezydenta Wrocławia przemaszeruje z Sukiennic do Domku Pod Krasnalem, usytuowanego w bezpośrednim sąsiedztwie świątecznej choinki. Tam wszyscy zgromadzeni wezmą udział w symbolicznym akcie – wypowiedzeniu zaklęcia, które sprawi, że choinka rozświetli się świątecznym blaskiem.

Tegoroczne zaklęcie brzmi: „Niech zadziała magia w nas – świeć choinko, świeć – już czas!”. To wyjątkowe słowa zostały wybrane spośród kilkuset propozycji, zgłoszonych w konkursie na oficjalnym profilu Facebooka miasta.

Ale to nie koniec atrakcji planowanych na 6 grudnia. Do godziny 18.30 przewidziany jest również koncert oraz uroczyste zapalenie światełek. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję otrzymać upominki i zrobić zdjęcia ze świętym Mikołajem.

Nie można przegapić tego wyjątkowego wydarzenia, które wpisuje się w tradycję jednego z najpiękniejszych jarmarków w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne przeżycie magicznego momentu, który napełni serca radością i świątecznym ciepłem.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZ Wrocławia na Lazurowe Wybrzeże. Marsylia kolejną nowością na wrocławskim lotnisku
Następny artykułKoncerty dla dzieci w Vertigo Jazz Club: Magia muzyki dla najmłodszych we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.