Vertigo Jazz Club & Restaurant to nie tylko miejsce dla pasjonatów jazzu, ale także przystań dla miłośników dobrej muzyki w każdym wieku. Jako jedyny taki klub we Wrocławiu i całym regionie, wyróżnia się elegancją, przytulnością i otwartością dla wszystkich. Każdy szczegół tego miejsca został starannie zaplanowany, tworząc atmosferę sprzyjającą najlepszym przeżyciom związanych z jazzem i pysznym jedzeniem. 

Vertigo Jazz Club dla dzieci: magia dźwięków i uśmiechu

W ramach swojej oferty klub zaprasza na różnorodne koncerty, które mają zainspirować i zachwycić każdego, niezależnie od wieku. Jednym z ciekawszych cykli są Koncerty Dla Dzieci, które przenoszą najmłodszych w magiczny świat muzyki.

Prowadzenie tych wyjątkowych wydarzeń powierzono utalentowanej Basi Piotrowskiej – wokalistce, autorce tekstów i muzyki dla dzieci, logopedce oraz nauczycielce śpiewu.

Basia Piotrowska: artystka z sercem dla dzieci

Basia Piotrowska, wrocławska artystka, znana jest nie tylko ze swojego talentu wokalnego, ale także jako twórczyni piosenek i tekstów skierowanych do najmłodszych słuchaczy. W 2020 roku ukazała się płyta „Uśmiechnięte Piosenki” z jej udziałem, a w 2023 roku zaskoczyła świat swoim autorskim singlem dla dzieci, zatytułowanym „Nutka Złap!”.

Jej koncerty dla dzieci to nie tylko wyjątkowe muzyczne przeżycie, ale także interaktywne spotkanie, które angażuje najmłodszych.

Magiczny świat koncertów dla dzieci

Podczas Koncertów Dla Dzieci w Vertigo Jazz Club uczestnicy przenoszą się w zaczarowany świat muzyki. Razem śpiewają, klaszczą, tańczą i bawią się w rytmie dźwięków.

Repertuar koncertów to mieszanka autorskich utworów dla dzieci z lekkim akcentem jazzowym. Usłyszycie piosenki z ulubionych bajek takich jak „Kraina Lodu”, „Król Lew”, „Kubuś Puchatek”, „Gumisie” czy „Pszczółka Maja”.

Uczta dla duszy i podniebienia

Oprócz możliwości wysłuchania koncertu i wspólnej zabawy, na najmłodszych i ich rodziny czeka smakowite menu restauracji Vertigo. Do wyboru kilka opcji potraw lubianych przez dzieci. Dorośli mogą skorzystać z pełnej karty dań i napojów.

Koncerty Dla Dzieci w Vertigo Jazz Club to nie tylko wyjątkowa rozrywka dla najmłodszych, ale także wspaniała okazja, aby cała rodzina spędziła razem czas w magicznej atmosferze klubu. Wydarzenia te są idealne dla dzieci w przedziale wiekowym od 4 do 8 lat, tworząc niezapomniane chwile, pełne uśmiechu i radości.

Za niezwykłą oprawę muzyczną Koncertów Dla Dzieci odpowiada utalentowany zespół w składzie:

  • Paweł Lisiecki – gitara,
  • Wojtek Kors – kontrabas, gitara basowa,
  • Marcin Urszulak – perkusja.

Ich muzyka nie tylko urozmaica koncerty, ale również sprawia, że każde dziecko, młodsze i starsze, może poczuć rytm jazzu i być częścią tego magicznego muzycznego świata.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to nie tylko miejsce dla dorosłych miłośników jazzu, ale także przestrzeń, gdzie dzieci mogą odkrywać muzykę w sposób dostosowany do ich wieku. Koncerty Dla Dzieci będą niezapomnianym przeżyciem muzycznym, które zostawi piękne wspomnienia na długo.

Vertigo Jazz Club & Restaurant
Adres: ul. Oławska 13
Repertuar: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRozświetlenie choinki na wrocławskim Rynku: magia świąt w pełni
Następny artykułOd 10 grudnia pojedziemy Kolejami Dolnośląskimi do izerskiego kurortu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.