Od trzech lat w Poznaniu, w tym roku także we Wrocławiu! Największy w Polsce miejski wyścig kolarski zawita do stolicy Dolnego Śląska. Już 14. sierpnia odbędzie się ŠKODA Wrocław Bike Challenge.

„Rosnąca moda na jazdę na rowerze, a także na udział w zawodach sportowych sprawiła, że w tym roku nasz wyścig kolarski zawita także do Wrocławia. Chociaż słowo „wyścig” nie jest może najlepsze, bo to impreza zarówno dla sportowców-amatorów, jak i dla rodzin z dziećmi. To jeden dzień w roku, kiedy każdy może wsiąść na rower i odebrać swój medal na mecie” – mówi Mateusz Klawiter, współorganizator ŠKODA Wrocław Bike Challenge. „Proponujemy uczestnikom 4 dystanse do wyboru: 120 kilometrów ŠKODA Challenge – dla najbardziej wysportowanych rowerzystów, 50 kilometrów Allegro Challenge – dla mniej zaawansowanych zawodników, 16 kilometrów ŠKODA Family Challenge – to nasz dystans rodzinny oraz 5 kilometrów KIDS Challenge – czyli trasa dla naszych najmłodszych” – dodaje Klawiter.

ŠKODA Wrocław Bike Challenge wystartuje z okolic Stadionu Miejskiego. Zawodom towarzyszyć będzie wiele dodatkowych atrakcji, przygotowanych dla uczestników oraz kibiców.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie: http://bike-challenge.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRęki Dzieła Fest ,,Pod Chmurką” – targi lokalnych twórców rękodzieła
Następny artykułWrocław pierwszym miastem w Polsce z miejską wypożyczalnią aut elektrycznych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.