a

Już w niedzielę 3 marca odbędzie się we Wrocławiu kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.  

Wydarzenie odbędzie się na terenie Pasażu Grunwaldzkiego. Organizatorzy zapraszamy z pupilami (wstęp wolny).

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi wspieramy również zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja aby wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini – sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi odbędą się w niedzielę 3 marca na terenie Pasażu Grunwaldzkiego. Targi możecie odwiedzić w godzinach 11:00 – 17:00. 

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedź PupiLove Targi.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTych wydarzeń nie możesz przegapić. 6 pomysłów jak spędzić weekend we Wrocławiu [01-03.03]
Następny artykułDolny Śląsk zyskał własny wzór ludowy! Poznaj Wzornik Dolnośląski
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.