PupiLove Targi już w najbliższy weekend! Zabierz psa lub kota na zakupy

0

W najbliższą niedzielę 13 czerwca 2021r. odbędzie się kolejna edycja PupiLovych Targów we Wrocławiu. To lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów.

Podczas PupiLovych Targów macie możliwość spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Są to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach.
Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a wystawcy chętnie służą wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla waszego Pupila.

Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.

Wydarzenie odbędzie się na terenie Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu (plac Grunwaldzki 22).

Targi potrwają od 11:00 do 17:00.

Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

Zainteresowanych wystawców zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfsHuvNvVoFRe…/viewform

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym arek@artprojectline.pl lub numerem telefonu 504 859 859.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMPK Wrocław chroni czworonogi przed upałami. W mieście pojawią się miski z wodą
Następny artykułJuż jutro Wielka Bajkowa Parada we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.