Już jutro Wielka Bajkowa Parada we Wrocławiu!

0

Wezmą w niej udział m.in. Angry Birds, Piotruś Królik, Trolle, Pingwiny z Madagaskaru czy Minionki. W Magnolia Park pojawi się w sumie 11 ulubionych bohaterów bajek i filmów.

Wielka Bajkowa Parada rozpoczyna się już o godz. 11.

To będzie mocna reprezentacja bajkowych postaci – na paradzie pojawią się trolle, Minionki, bohaterowie z filmu Hotel Transylwania, Piotruś Królik, pingwin z Madagaskaru – reprezentant szalonego gangu, uroczy Och, czyli kosmita z filmu Dom, jak również Emotki.

– Wielka Bajkowa Parada to okazja do świetnej zabawy w towarzystwie postaci, które dzieci świetnie znają ze swoich ulubionych bajek i filmów. Przygotowaliśmy szereg wciągających wydarzeń. Gorąco zapraszamy – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Pokazy z udziałem wszystkich 11 bohaterów zaplanowano 3 razy – o godz. 14.00, 16.00 i 18.00. Można również liczyć na wspólne zdjęcia w godz. 12:00-14:00, 15:00-16:00, 17:00-18:00. Dodatkowo na każde dziecko czeka również filmowy upominek.

To jednak nie koniec atrakcji – za zakupy na kwotę 100 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) będzie można odebrać koszulkę z ulubioną bajkową postacią w formie naprasowanki, m.in. z filmów Mustang z Dzikiej DolinyKrudowie 2Hotel TransylwaniaTrolle, Minionki czy Piotruś Królik 2.

Bohaterów z bajek i filmów spotkamy w Magnolia Park już w najbliższą sobotę, 12 czerwca, od godz. 11:00 do 18:00. Wydarzenie zaplanowano na placu Empik.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPupiLove Targi już w najbliższy weekend! Zabierz psa lub kota na zakupy
Następny artykułStrefa Kibica w Zaklętych Rewirach!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.