Strefa Kibica w Zaklętych Rewirach!

0

Każdy fan piłki nożnej wie, że strefy kibica to najlepsze miejsce do oglądania i dopingowania biało-czerwonych. Zaklęte Rewiry zapraszają w swoje progi na mecze reprezentacji Polski podczas turnieju Euro 2020.

Magiczny budynek z czerwonej cegły zlokalizowany przy ul. Krakowskiej 100 stanie się miejscem prawdziwych, sportowych emocji. Wszystko za sprawą Strefy Kibica Euro 2020, która zagości w czerwcu w Zaklętych Rewirach.

Kibice będą mogli obejrzeć mecze reprezentacji Polski na 12m2 ekranie podłączonym do profesjonalnego nagłośnienia. Do dyspozycji gości zostanie przekazany bar serwujący napoje oraz alkohole i foodtruck z jedzeniem.

Wstęp wynosi jedyne 10 zł. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Wejściówki można kupować na portalu E-Bilet.pl, z którym to portalem Zaklęte Rewiry podpisały ostatnio umowę dotyczącą szerokiej współpracy przy sprzedaży biletów na wydarzenia odbywające się w klubie.

Po raz pierwszy organizujemy oglądanie meczy w Zaklętych i sami jesteśmy tym faktem bardzo podekscytowani. Też będziemy głośno dopingować Biało-Czerwonych podczas ich występów – komentuje Ryszard Chorążyczewski, właściciel Zaklętych Rewirów.

Jeśli strefa kibica będzie się cieszyć zainteresowaniem, jesteśmy gotowi do prowadzenia jej aż do finału nawet w sytuacji, kiedy Polska drużyna odpadnie z turnieju.

Strefa Kibica w Zaklętych Rewirach, harmonogram:

14.06 Polska – Słowacja

19.06 Szwecja – Polska

23.06 Hiszpania – Polska

Bilety: http://bityl.pl/rZGwA

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJuż jutro Wielka Bajkowa Parada we Wrocławiu!
Następny artykułRękopisy Słowackiego z wrocławskiego Ossolineum na liście UNESCO!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.