Odwiedzany przez tysiące turystów punkt widokowy w Sky Tower, już wkrótce otworzy się w zupełnie nowej odsłonie! Prace nad przebudową tarasu widokowego zmierzają ku końcowi, obiecując mieszkańcom i turystom niezapomniane przeżycia. Multimedialne windy, wyjątkowe animacje 3D, które zobaczymy jedynie w Sky Tower oraz punkt barowo-kawiarniany – to wszystko będzie dostępne już za kilka tygodni.

Sky Tower, nowy symbol Wrocławia, od zawsze przyciągał spojrzenia mieszkańców i turystów, a teraz, dzięki prowadzonym inwestycjom i nowoczesnym rozwiązaniom, będzie można odkryć go na nowo. Sky Tower zyska świeże oblicze i stanie się wyjątkowym punktem nie tylko na mapie miasta, ale i całego regionu.

W drodze na szczyt

Trwająca przebudowa punktu widokowego sprawi, że powierzchnia znajdującego się na 49. piętrze tarasu w Sky Tower, będzie ponad dwukrotnie większa – urośnie z 250 do imponujących 600 mkw. Jednak przygoda związana z wizytą na tarasie widokowym, zacznie się znacznie wcześniej! Dwie nowoczesne, multimedialne windy, zapewnią niezapomniane przeżycia z podróży: jedna zabierze nas na szczyt wieży, a druga z powrotem. Wyświetlane w nich animacje 3D będą się od siebie różniły, czyniąc zarówno z wjazdu na 49. piętro, jak i z powrotu prawdziwą atrakcję.

Autorskie animacje w Sky Tower zobaczymy w windach, ale również w przestrzeni Tarasu Widokowego oraz na interaktywnej podłodze przygotowanej dla najmłodszych. Animacje zostały stworzone specjalnie dla Sky Tower przez firmę Trison Necsum – renomowane, hiszpańskie studio sztuki cyfrowej i rozrywki, specjalizujące się w generowaniu magicznych doświadczeń poprzez technologię. Zapierające dech w piersiach animacje stworzone przez Trison Necsum można podziwiać m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA, Arabii Saudyjskiej oraz w całej Europie.

Wszystkie animacje, które powstały na potrzeby Sky Tower, będzie można zobaczyć jedynie we wrocławskim wieżowcu, co czyni je atrakcją na skalę światową – dlatego warto już teraz zaplanować zwiedzanie nowego Tarasu Widokowego.

Kawa z widokiem na Wrocław

Powiększony taras widokowy zyska nie tylko dodatkowe metry kwadratowe, ale też zupełnie nową aranżację i funkcje. Wystrój będzie utrzymany w ciepłych, ceglastych odcieniach, które stworzą nowoczesną i atrakcyjną przestrzeń. Na tarasie przewidziano również miejsce dla małej architektury oraz funkcjonalnych mebli, które uprzyjemnią wizytę w nowopowstałej atrakcji.

Powiększenie tarasu pozwoliło również na stworzenie punktu barowo-kawiarnianego. Każdy z odwiedzających będzie mógł skosztować swojego ulubionego napoju, czerpiąc radość z rozciągającej się za oknami panoramy miasta i okolicy. Strefa będzie dostępna dla gości do późnych godzin, co sprawia, że Wrocław będzie można podziwiać również nocą.

Przebudowa tarasu była dla nas ogromnym wyzwaniem związanym m.in. z przeniesieniem wind, ale i ważnym krokiem, który otworzy zupełnie nowe możliwości dla całego kompleksu. Powiększony taras, zapierające dech w piersiach animacje 3D przygotowane specjalnie dla Sky Tower oraz nowe funkcje –nie możemy doczekać się, aby udostępnić naszym gościom te wszystkie nowości  – mówi Agnieszka Muż, Senior Asset Manager w Adventum Group, funduszu zarządzającym Sky Tower.

Zmierzające ku końcowi prace nad przebudową punktu widokowego nie mają wpływu na funkcjonowanie Tarasu Widokowego, który pozostaje stale otwarty dla odwiedzających. Nowy taras oraz wszystkie trwające inwestycje są kolejnym etapem zmian, które rozpoczęły się w ubiegłym roku i mają za zadanie stworzyć w Sky Tower atrakcyjne i pełne rozrywki miejsce dla mieszkańców Wrocławia i turystów.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoncert Muzyki Filmowej we Wrocławiu! Spektakularne połączenie dźwięku i obrazu
Następny artykuł81. Tour de Pologne ruszy spod Hali Stulecia! Czesław Lang i Wrocław zapowiadają
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.