Przyjdź na Zaczytany Dzień Dziecka w Magnolia Park

0

To będzie Zaczytany Dzień Dziecka w Magnolia Park. Książki można podarować, wygrać, kupić, a nawet narysować. Wszystko w radosnej atmosferze, ale zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.

W tym roku świętowanie Dnia Dziecka Magnolia Park postanowiła połączyć z pomocą dzieciom. Stąd w programie wydarzenia kiermasz książek organizowany wspólnie z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Cały dochód ze sprzedaży książek będzie przeznaczony dla podopiecznych fundacji, która na terenie całego Dolnego Śląska zapewnia dzieciom hospicyjną opiekę domową.

Skąd pochodzą książki? Jeszcze dziś (27 maja) trwa zbiórka w punkcie informacyjnym Magnolia Park – każdy może tam przynieść swoje książki i w ten sposób wesprzeć ideę kiermaszu. Swoje zasoby dostarczy również fundacja. – Na kiermaszu znajdą się tytuły zarówno dla najmłodszych, jak i dla młodzieży. Trafiają się perełki, książki nowe i starsze, nawet takie, które pamiętamy z dzieciństwa i do których z sentymentem wracamy – mówi Marta Golnik z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Gorąco zachęcam do udziału w wydarzeniach związanych z książkami. Czytanie może być pasjonującą przygodą, a poza tym wspaniale otwiera wyobraźnię. Dlatego warto wprowadzać dzieci w świat książek. Cieszymy się, że równocześnie wsparcie otrzyma Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, wspólnie z którą działamy już od lat mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Zaczytany Dzień Dziecka odbędzie się w sobotę, 29 maja, w ramach prowadzonego przez Magnolia Park cyklu „Z książką Ci do twarzy”. Poza kiermaszem książek zaplanowana jest specjalna akcja dla klientów – do zdobycia będą książki dla dzieci oraz kolorowe balony z helem. Wystarczy zrobić zakupy na kwotę 200 zł (maksymalnie na dwóch paragonach). Nagrody można odebrać przy stanowisku na placu przy salonie Empik. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00.

Do 6 czerwca można także wziąć udział w konkursie plastycznym. Temat: ulubiony bohater książki. W puli nagród jest 20 kart podarunkowych, o łącznej wartości 2000 zł.

Pełna oferta centrum

Od piątku, 28 maja, gości zaprasza już strefa restauracyjna w Magnolia Park. Będzie można zjeść posiłek wewnątrz centrum, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Nadal będą działać także uruchomione niedawno letnie ogródki zewnętrzne zlokalizowane bezpośrednio za restauracją Pasibus oraz na parkingu za restauracją McDonald’s.

Otwarte są wszystkie sklepy, a kilka dni temu swoje funkcjonowanie wznowiło kino Helios.
W centrum niezmiennie obowiązuje reżim sanitarny: konieczność zachowania dystansu społecznego, obowiązek noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk. Na koniec kwietnia ponownie poświadczony i zaktualizowany został certyfikat SafeGuard. Potwierdza on, że Magnolia Park zapewnia klientom w pełni bezpieczne i higieniczne warunki.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPodejrzyj pracę latarnika w restauracji Craft
Następny artykułWrocławianka beneficjentką Poland Business Run – ostatnia szansa na wsparcie.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.