Wielka promocja na wysokiej jakości materace marki Serta w salonach Pan Materac we Wrocławiu. Wszystkie modele w promocji 20%.

Odwiedź salony Pan Materac we Wrocławiu w dniach 29-30.04.2022 r. i skorzystaj z wyjątkowych rabatów. Dodatkowo w najbliższą sobotę (30.04.) salon zapewnia darmowe konsultacje z profesjonalnym fizjoterapeutą w obu salonach.

Materace Serta z rabatem 20% tylko w salonach Pan Materac we Wrocławiu

Weekend rabatów w salonach Pan Materac we Wrocławiu – wszystkie materace sygnowane logiem Serta w niezwykle atrakcyjnej promocji 20% od cen regularnych.

Serta jest jednym z liderów w produkcji i sprzedaży materacy do spania w Stanach Zjednoczonych. Również w naszym kraju od wielu lat materace Serta cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, czego potwierdzeniem są liczne pozytywne opinie od zadowolonych użytkowników. Materace Serta to wysokiej jakości produkty zapewniające optymalne podparcie ciała oraz regenerację i odprężenie.

Sprawdź pełną ofertą materacy Serta na www.panmaterac.pl/serta_42

Podczas najbliższego weekendu (29-30.04.2022 r.) wszystkie materace z kolekcji Serta – Bowery, Elite Latex, Opera, Ritz, Sertapedic Durrant, Soho House oraz Tribeca z rabatem 20%.

Konsultacje fizjoterapeutów

Szeroka oferta produktowa i korzystne promocje to nie wszystko. Najbliższa sobota (30.04.) to również idealna okazja do skorzystania z darmowych konsultacji z fizjoterapeutami, którzy dostępni będą w obu salonach Pan Materac we Wrocławiu.

Prawidłowe i stabilne ułożenia ciała podczas snu jest niezwykle istotne w kontekście zdrowego i komfortowego snu. W każdym z salonów Pan Materac uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego materaca do spania oraz innych akcesoriów do sypialni.

Odwiedź w najbliższy weekend salony Pan Materac we Wrocławiu, skorzystaj z porad fizjoterapeutów i doradców oraz wybierz wysokiej jakości materac do swojej sypialni/

Lokalizacja salonów Pan Materac we Wrocławiu:

www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-42

Galeria GIANT MEBLE

  1. Brücknera 32-34

51-411 Wrocław

tel.: 713 070 657

e-mail: wroclaw@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/materace-wroclaw-43

Galeria ALEJA BIELANY

  1. Czekoladowa 20

55-040 Bielany Wrocławskie

tel.: 713 071 645

e-mail: wroclaw1@panmaterac.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Na Nadodrzu rusza kulinarne święto! Specjały Nadodrza 2022
Następny artykuł6 ciekawych miejsc, do których dotrzesz z Wrocławia bez samochodu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.