Jak łączyć przyjemne z pożytecznym? Posłuchaj topowych prelegentów z branży kreatywnej i wspieraj zdrowie psychiczne. I DESIGN to 2-dniowa konferencja promująca innowacyjność i branżę kreatywną, która odbywa się już od 2017 roku.

W dniach 29-30 listopada odbędzie się już 7 edycja wydarzenia – tym razem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, w formie hybrydowej. Część stacjonarna zaplanowana jest w Barbarze – przestrzeni kulturalnej, znajdującej się w samym sercu Wrocławia. Jej główna zaleta? To przede wszystkim dostępność dla każdego, co szczególnie ważne w kontekście tematów przewodnich tegorocznej konferencji I DESIGN, które obejmują UX Design, Customer Experience oraz Sustainability.

Podczas VII edycji I DESIGN wystąpią między innymi: Iga Mościchowska, Krzysztof Miotk, Piotr Wojciechowski, Dawid Tkocz, Piotr Źrołka czy Joanna Murzyn.

Wydarzenie kierowane jest do osób, które chcą:

  • czerpać inspirację do tworzenia kreatywnych rozwiązań stosowanych w codziennym życiu i biznesie,
  • przekwalifikować się i zyskać merytoryczną wiedzę w przystępnej cenie,
  • rozwijać swoją kreatywność i poznać wskazówki, jak zachować balans, między projektowaniem a zdrowiem psychicznym.

Warto też wspomnieć kilka słów o charakterze dobroczynnym wydarzenia, który dla organizatorów konferencji jest niezwykle istotny.

I DESIGN różni się od innych tego rodzaju eventów tym, że dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne. W ten sposób twórcy wydarzenia wspierają z jednej strony Fundację NON LICET, a z drugiej branżę kreatywną poprzez szkolenia i profesjonalizację.

Ideą wydarzenia jest pokazanie, że każda kwota przekazana na cele charytatywne ma sens i z małych, pojedynczych wpłat jesteśmy w stanie zebrać pokaźną sumę. Dlatego też bilety na wydarzenie są w okazyjnych cenach (od 79 zł), aby każdy, niezależnie od sytuacji ekonomicznej, miał możliwość edukować się i szkolić u ekspertów, którzy występują na największych scenach w Polsce (i nie tylko).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! Bilety na wydarzenie (offline & online) dostępne są na stronie: https://i-design.com.pl/conference 

Uwaga! Liczba miejsc stacjonarnych jest ograniczona. Zachęcamy do szybkich decyzji zakupowych.

Obserwuj I DESIGN w social media, aby być na bieżąco:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułObwodnica Leśnicy gotowa! Ul. 11 listopada i przebudowana Kosmonautów otwarta
Następny artykułZnamy laureatki wyróżnienia WROCŁAWIANKA ROKU 2023 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.