Powrót do formy, jaki klub CrossFit we Wrocławiu wybrać?

0

Mija już drugi tydzień od ponownego otwarcia klubów fitness w Polsce. Chcielibyśmy zaproponować wam alternatywne formy aktywności fizycznej. Jedną z nich mogą być wspólne treningi CrossFit we Wrocławiu!

Coraz częściej słyszymy, że tradycyjne podejście do treningu siłowego ustępuje miejsca nowym, skuteczniejszym metodom treningowym. Jedną z tych metod jest CrossFit.

Dwa słowa o samym treningu

CrossFit charakteryzuje się wysoką intensywnością, składa się z ćwiczeń siłowo-wytrzymałościowych podzielonych na serie. Ważnym aspektem jest szybkość ich wykonywania oraz dokładność. Trening łączy w sobie aspekty treningu funkcjonalnego, czyli wykorzystującego ruchy podobne do wykonywanych na co dzień oraz Full Body Workout, czyli wykonywanie ćwiczeń, które skupiają się na więcej niż jednej partii mięśni. W dużym skrócie jest to kompleksowy trening całego ciaładoskonalący całą sylwetkę oraz poprawiający ogólną sprawność fizyczną.

CrossFit we Wrocławiu

Stolica woj. dolnośląskiego może pochwalić się wieloma świetnymi miejscami na tego typu trening. W ostatnim czasie powstaje wiele miejsc przygotowanych specjalnie do treningu cross. Atutem tychże studiów są organizowane zajęcia grupowe także dla nowych członków, więc bez obaw, każdy znajdzie coś dla siebie.

Przejdźmy więc do wybranych, jednakże jednych z najlepszych studiów CrossFit we Wrocławiu!

CrossFit Dog Field

Zdecydowanie jedno z topowych miejsc, gdzie możemy przeprowadzić efektywny trening wytrzymałościowy. Jest to miejsce stworzone z pasji i wiary w możliwości drugiego człowieka. Posiada niesamowity klimat, a wychodząc z treningu, nie jesteśmy w stanie doczekać się kolejnego. Mniej więcej tak opisują to miejsce stali bywalcy.

Program wprowadzający kosztuje 159 zł, wejście jednorazowe 30 zł, a karnet miesięczny w zależności od długości okresu zobowiązania pomiędzy 190 a 249 zł. Rzeczywiście tanio nie jest, natomiast patrząc na jakość treningu i fakt, że instruktor ma na nas oko — chyba nie może się nie opłacać.

Zajęcia prowadzone są w godzinach 7-21 od poniedziałku do soboty. Klub umiejscowiony jest na Karłowicach.  Po więcej informacji należy się udać na stronę klubu.

CrossFit Black Star

Klub umiejscowiony jest przy ulicy Komandorskiej, w dzielnicy Krzyki. Jest to miejsce w stylu industrialnym, a skupia w sobie osoby zaangażowane, miłośników zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. CrossFit Black Star oferuje różne typy treningów, w zależności od oczekiwanych rezultatów. Wykwalifikowani instruktorzy doskonale pokierują nas w zależności od kierunku, który chcemy obrać. Klimat od wejścia wydaje się bardzo zachęcający, ale jak powszechnie wiadomo, cena gra rolę.

Program wprowadzający tutaj kosztuje 150 zł i obejmuje 12 spotkań, co zdecydowanie ułatwi nam wejście w pełen cykl treningowy. Karnety w zależności od okresu zobowiązania mieszczą się w cenach 189-249 zł.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę klubu.

CrossFit Wrocław StreZ

Jest to klub przeznaczony dla sportowców, jak i amatorów. Cenowo jest zdecydowanie najbardziej zbliżony do tradycyjnych siłowni, dodatkowo także oferuje dostęp do sprzętu poza zajęciami. W grę tutaj wchodzą dwa typy karnetu — GYM oraz OPEN. Ten pierwszy upoważnia do korzystania z nowoczesnego sprzętu w określonych godzinach i kosztuje 140 zł. Drugi natomiast daje możliwość nieograniczonego wstępu na zajęcia, a kosztuje 180 zł.

CrossFit Wrocław StreZ oferuje także zniżki na karnety dla studentów, co sprawia, że kosztują one odpowiednio 120 zł oraz 150 zł.

Klub umiejscowiony jest w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Fryderyka Chopina. Zajrzyjcie także na stronę klubu!

Indywidualny trening CrossFit we Wrocławiu

Oczywiście nie każdemu może odpowiadać trening grupowy. Są osoby, które wolą po prostu założyć słuchawki i skupić się na treningu. Kompleksowy trening można także bezproblemowo wykonać w siłowni McFit. Cena tutaj wynosi od 89 do 129 zł miesięcznie w zależności od okresu zobowiązania.

Aktualnie trwa promocja na umowę flex, która posiada miesięczny okres wypowiedzenia i kosztuje 99 zł miesięcznie. 

Więcej informacji znajdziemy tutaj.

Jeśli szukasz tylko i wyłącznie siłowni, to zapraszamy do artykułu poświęconego wrocławskim siłowniom.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRękopisy Słowackiego z wrocławskiego Ossolineum na liście UNESCO!
Następny artykuł[Strefa Kibica Wrocław] Już dziś mecz Polska- Słowacja. Gdzie obejrzeć mecze reprezentacji? 
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.