Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ten artykuł nie jest sponsorowany. Jeśli chcesz zadbać o zdrową sylwetkę i szukasz odpowiedniej siłowni, to ten tekst jest dla Ciebie! W ciągu ostatnich kilku lat we Wrocławiu zostało otwartych kilkanaście dużych klubów fitness. Ilość nowych miejsc do ćwiczeń sprawiła, że obniżyły się znacząco ceny karnetów.

Zebrałem listę ofert siłowni i klubów fitness, które znajdują się we Wrocławiu. Różnią się one od siebie m.in.: godzinami, długością trwania i przeznaczeniem (dla studentów i uczniów są inne oferty). We Wrocławiu są obecnie 4 duże sieci fitness klubów: Fitness Academy, McFit, CityFit i Well Fitness. Sprawdź ich oferty i wybierz najlepszą opcję dla siebie!


Fitness Academy i karnety BeActive dla uczniów i studentów

Jeśli jesteś uczniem lub studentem i zastanawiasz się, którą siłownię wybrać, to cenowo najlepszą opcją będzie karnet BeActive. Jako osoba, która studiuje – również taki karnet posiadam i jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie jest to jedna z najkorzystniejszych ofert dla uczniów oraz studentów.

fa_7

Zalety karnetu BeActive, które pomogą Tobie w podjęciu decyzji:

 1. Dobra lokalizacja i godziny otwarcia klubów. Posiadasz dostęp do 23 siłowni we Wrocławiu (wszystkie 16 klubów Fitness Academy + 7 innych obiektów sportowych). Siłownie te zazwyczaj są otwarte od 7 do 23. Istnieje zatem duża szansa, że w promieniu kilometra od Twojego domu taka siłownia się znajduje.Bez tytułu
 2. Najlepsza cena dla studentów za miesięczny karnet.
 3. Aktualne karnety (na dzień 8.06.22) to: Pro 12m letnia promocja (pierwszy miesiąc za 69,90 zł, następne za 129 zł; Flexi letnia promocja na czas nieokreślony (1-miesiąc za 79,50 zł, następne za 159 zł); Studencka Promka na 6 miesięcy (cena – 318 zł). Zapoznaj się z innymi karnetami, które są w regularnych cenach.
 4. Brak rocznych abonamentów, opłat wpisowych i ukrytych kosztów. Płacisz tylko za karnet, który możesz wykupić na czas nieokreślony, na 12 i 6 miesięcy.
 5. Darmowe badania (Tanita) pomiaru składu ciała i poziomu tkanki tłuszczowej, dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować postępy w modelowaniu sylwetki.
 6. Fitness Academy posiada saunę – siłownia dba o Twoją regenerację po treningu.
 7. Basen w cenie karnetu. Znajdują się one przy ul. Rogowskiej i Strzegomskiej (Nowy Dwór).
 8. Wiele ciekawych zajęć: full body workout, boks, pole dance, joga, pilates i inne.

Zajrzyj na stronę Fitness Academy, wybierz najlepszą dla Ciebie lokalizację i sprawdź ofertę danej siłowni – tutaj.


McFit

To niemiecka sieć fitness, która rozpościera się już na całą Europę. We Wrocławiu pierwszy klub został otwarty w marcu 2016 roku. Największą zaletą siłowni jest z pewnością to, że jest czynny całą dobę.

źróło: mat. prasowe McFit

Ciekawostka: Klub posiada studio do ćwiczeń, w którym zamiast żywych trenerów są monitory, gdzie odtwarzane są programy ćwiczeń.

mat. prasowe McFit
mat. prasowe McFit

McFit to bez wątpienia najmodniejszy klub fitness w Polsce. Wyglądem przypomina pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe przebudowane na otwarte lofty.

źróło: mat. prasowe McFit
źródło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źródło: mat. prasowe McFit

Oferta klubu: dla chętnych jest specjalna propozycja Summer Special, której opłata za dwa pierwsze miesiące wynosi 29,90 zł. Jest to umowa na 6 miesięcy (jest miesiąc wypowiedzenia jej). Od trzeciego miesiąca abonament wynosi 99,90 zł. Oferta ważna do dnia 28.06.22.

Na dzień 8 czerwca w ofercie znajdują się karnety: za 89 zł, 99 zł, jednorazowe wejście za 39,90 zł oraz umowa Flex za 99 zł (przecena – opłata aktywacyjna za 45 zł). Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dadzą Ci karnety: tutaj.

Minusy klubu: brak sauny oraz nie ma możliwości wykonania badania swojego ciała (jego pomiarów).

źróło: mat. prasowe McFit

Lokalizacja: McFit we Wrocławiu mieści się na ulicy Legnickiej 60B (okolica Centrum Handlowego Magnolia) i Kazimierza Wielkiego 19 (dawny klub Eter).

CityFit

Stosunkowo nowy gracz. We Wrocławiu pierwszy klub tej marki (na ul. Szewskiej 3a, okolice Rynku) został otwarty w kwietniu 2017 roku. Jesienią tego samego roku otworzył się drugi (w galerii Wroclavia, ulica Sucha 1).

źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit

Zalety siłowni CityFit: w cenie karnetu jest nieograniczony dostęp do zajęć fitness i zajęć grupowych. Klub wyróżnia bardzo elastyczna umowa, a także zajęcia wprowadzające dla początkujących oraz dostępna dla każdego klubowicza woda filtrowana.

Do wyboru w ofercietrzy karnety (na dzień 8.06.22):

 • miesięczny – od 1 do 3 miesiąca cena jego wynosi 103, 96 zł, wpisowe to koszt 39.95 zł, w cenie są zajęcia grupowe, dostęp do klubu, diety i plany treningowe,
 • sześciomiesięczny – gdzie opłata za pierwszy miesiąc wynosi 49,98 zł, od drugiego miesiąca to koszt 99,95 zł, wpisowe 0 zł,
 • roczny – dwa pierwsze miesiące są za darmo, od trzeciego miesiąca koszt karnetu to 999,50 zł, wpisowe 19,95 zł.
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit

Sprawdź więcej informacji: na stronie www CityFit.


Well Fitness

Ten fitness klub to doskonała opcja dla każdego, kto mieszka poza ścisłym centrum Wrocławia. Siłownia wyposażona jest w strefy: cardio, funkcjonalne, wolnych ciężarów oraz stretchingu. Na Biskupinie atrakcyjne są zajęcia fitness, które prowadzone są na nasłonecznionym tarasie.

porównanie siłowni we Wrocławiu
Fot. fb/Well Fitness – Wrocław, Biskupin

Plusy Well Fitness to przede wszystkim: dostęp do siłowni całą dobę. W cenie karnetu otrzymacie możliwość uczestniczenia w zajęciach fitness, a także bezpłatną konsultację trenerską oraz możliwość regularnych pomiarów składu ciała.

W ofercie klubu są następujące karnety (na dzień 8.06.22):

 • 24/7 – możesz trenować całą dobę, bez limitu są zajęcia fitness, bezpłatne analizy składu ciała i kontrola postępów, pomoc trenera personalnego – (samoodnawialny co miesiąc) cena 99 zł,
 • nocny – trening w godzinach nocnych (od 21:00-6:00), bezpłatne analizy składu ciała i kontrola postępów – (samoodnawialny co miesiąc) cena 49 zł,
 • przedpłacony 24/7 –  karnet zawiera to samo, co ten 24/7, ale ten obowiązuje przez 1 miesiąc – cena 119 zł,
 • przedpłacony nocny – to samo, co w nocnym, ale obowiązuje on na jeden miesiąc – cena 59 zł.
siłownie we Wrocławiu
Fot. fb/Well Fitness – Wrocław, Kleczków

Lokalizacje: ul. Wiwulskiego 12 (Biskupin), ul. Świeradowska 51/57 (Ferio Gaj), ul. Grabiszyńska 269 (Grabiszyn), ul. Długosza 74 (Karłowice), ul. Trzebnicka 33 (Kleczków).


Jeśli szukasz miejsca, gdzie po siłowni zrelaksujesz się i zadbasz o swój wygląd, to polecam Tobie zajrzeć do artykułu: NOWY BARBER WROCŁAW – BLACKBEARD (coś więcej niż barber)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław nocą – co warto zobaczyć? [NAJCIEKAWSZE ATRAKCJE]
Następny artykułBon turystyczny – gdzie zrealizować we Wrocławiu [LISTA MIEJSC]
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.