Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ten artykuł nie jest sponsorowany. Jeśli chcesz zadbać o zdrową sylwetkę i szukasz odpowiedniej siłowni to ten tekst jest dla Ciebie!

W ciągu ostatnich kilku lat we Wrocławiu zostało otwartych kilkanaście klubów fitness. Do naszego miasta wkroczyły duże sieciówki, dzięki czemu ceny karnetów na siłownię mocno poszły w dół.  W tekście tym zebrałem listę ofert siłowni i klubów fitness, które znajdują się we Wrocławiu. Oferty różnią się w zależności od godzin uczęszczania, długości karnetu czy też tego czy jesteś studentem czy nie.

We Wrocławiu są obecnie 4 duże sieci fitness klubów. Są to Fitness Academy, McFit, CityFit i Fitness World. W poniższym artykule postanowiliśmy porównać ich oferty.


Zacznijmy od Fitness Academy i karnetów BeActive dla uczniów i studentów.

fa_7

Jeśli jesteś uczniem lub studentem to cenowo najlepiej będzie wybrać karnet BeActive. Jako osoba, która studiuje sam również taki karnet posiadam i jestem bardzo zadowolony. Jest to obecnie najlepsza oferta cenowa dla uczniów i studentów.

Dodatkowe zalety karnetu BeActive:

  1. Dobra lokalizacja i godziny otwarcia klubów. Posiadasz dostęp do 24 siłowni we Wrocławiu (wszystkie 17 klubów Fitness Academy + 7 innych obiektów sportowych). Siłownie te zazwyczaj są otwarte od 7 do 23 (wyjątkiem jest FA Jupiter, który jest otwarty całą dobę). Jest więc duża szansa, że w promieniu kilometra od Twojego domu taka siłownia się znajduje.Bez tytułu
  2. Najlepsza cena dla studentów za miesięczny karnet.
  3. Obecnie (do 17.10) trwa promocja 3+3 miesiące gratis, dzięki czemu uśredniona cena za miesiąc wynosi jedynie 26,5 (!!!) pln przy karnecie Comfort lub 44,83 pln przy karnecie Open. Link do oferty znajduje się: tutaj
  4. Brak rocznych abonamentów opłat wpisowych i ukrytych kosztów.  Płacisz tylko za karnet, który możesz wykupić na 1 lub 3 miesiące.
  5. Darmowe badania (Tanita) pomiaru składu ciała i poziomu tkanki tłuszczowej dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować swoje postępy w modelowaniu sylwetki.
  6. W szatniach siłowni Fitness Academy jest sauna dzięki, której możesz się zregenerować.
  7. Basen w cenie. Baseny znajdują się w Fitness Academy przy ul. Rogowskiej i Strzegomskiej (Nowy Dwór) i są w cenie karnetu na siłownię.
  8. Multum zajęć w cenie. Zajęć jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Link do oferty znajduje się: tutaj

Dla osób, które nie są studentami, a chciały by się zapisać Fitness Academy przygotowało karnet, który kosztuje 135 pln za miesiąc. Więcej informacji na stronie Fitness academy

 


McFit

źróło: mat. prasowe McFit

McFit to niemiecka sieć fitness z ponad 240 klubami w całej Europie.  We Wrocławiu pierwszy klub został otwarty w marcu 2016 roku. Jego największym atutem jest to, że jest otwarty 24 godziny na dobę.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Klub ten posiada studio do ćwiczeń, w którym zamiast żywych trenerów są monitory, na których odtwarzane są programy ćwiczeń.

mat. prasowe McFit
mat. prasowe McFit

McFit to bez wątpienia najmodniejszy klub fitness w Polsce.  Wyglądem przypomina pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe przebudowane na otwarte lofty.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Sieć McFit we Wrocławiu mieści się na ul. Legnickiej (okolica CH Magnolia) i ul. Kazimierza Wielkiego (dawny klub Eter).

Minusem tych klubów jest brak sauny i brak możliwości badań składu ciała.

źróło: mat. prasowe McFit

Obecnie  oferta jaką przygotował McFit to umowa na 12 miesięcy za 69 złotych za miesiąc lub 119 zł miesięcznie przy umowie na czas nieokreślony (+90 złotych opłaty aktywacyjnej).   Link znajdziecie: tutaj

City Fit

źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit

City Fit to stosunkowo nowy gracz. We Wrocławiu, pierwszy klub tej marki (na ul. Szewskiej w okolicach rynku), został otwarty w kwietniu 2017 roku, a drugi (w galerii Wroclavia) jesienią tego samego roku. W cenie karnetu jest nieograniczony dostęp do zajęć fitness. To co wyróżnia ten klub jest bardzo elastyczna umowa, zajęcia wprowadzające dla początkujących i woda filtrowana dostępna dla każdego klubowicza.

Karnet open na miesiąc (niestety z dostępem tylko do jednego wybranego klubu) kosztuje 89.95 zł + 49,95 zł opłaty wpisowej. Więcej informacji znajdziecie tutaj: link

 


Fitness World

Fitness World ma już 4 lokalizacje we Wrocławiu. Kluby te otwarte są 24h na dobę i posiadają ofertę karnetów samoodnawialnych za 89zł z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub przedpłaconych za 109 zł (+29 zł opłaty aktywacyjnej). Istnieje też możliwość wykupienia karnetu uprawniającego do wejścia na siłownię jedynie w godzinach 21:00 – 6:00 w cenie 49 zł. Więcej informacji o klubie można znaleźć na ich stronie. Link znajduje się tutaj.

dad


A jeśli szukasz miejsca gdzie po siłowni zrelaksujesz się i zadbasz o swój wygląd to polecam Ci ten artykuł:

NOWY BARBER WROCŁAW – BLACKBEARD (coś więcej niż barber)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane