Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ten artykuł nie jest sponsorowany. Jeśli chciałbyś zadbać o zdrową sylwetkę i szukasz odpowiedniej siłowni to ten tekst jest dla Ciebie!

W ciągu ostatnich kilku lat we Wrocławiu zostało otworzonych kilkanaście klubów fitness. Do naszego miasta weszły duże sieciówki dzięki czemu ceny karnetów na siłownię mocno poszły w dół.  W tekście tym zebrałem listę ofert siłowni i klubów fitness, które znajdują się we Wrocławiu. Oferty różnią się w zależności od godzin uczęszczania, długości karnetu czy też tego czy jesteś studentem czy nie.

Sponsorowane

We Wrocławiu są obecnie 4 duże sieci fitness klubów. Są to Fitness Academy, McFit, Jatomi i CityFit. W poniższym artykule postanowiliśmy porównać ich oferty.


Zacznijmy od Fitness Academy i karnetów beactive dla uczniów i studentów.

fa_7

Jeśli jesteś uczniem lub studentem to cenowo najlepiej będzie wybrać karnet BeActive. Jako osoba, która studiuje sam również taki karnet posiadam i jestem bardzo zadowolony. Jest to obecnie najlepsza oferta cenowa dla uczniów i studentów.

Dodatkowe zalety karnetu beactive:

  1. Dobra lokalizacja i godziny otwarcia klubów. Posiadasz dostęp do 18 siłowni we Wrocławiu (wszystkie 12 klubów fitness academy + kilka innych siłowni). Siłownie te zazwyczaj są otwarte od 7 do 23 (wyjątkiem jest FA Jupiter, który jest otwarty całą dobę). Jest więc duża szansa, że w promieniu kilometra od Twojego domu taka siłownia się znajduje.Bez tytułu
  2. Najlepsza cena dla studentów za miesięczny karnet. Obecnie trwa promocja 2+1 dzięki czemu kupując karnet na 3 miesiąc płacisz jak za 2 miesiące, dzięki czemu cena za miesiąc wychodzi 39pln przy karnecie Comfort lub 66 pln przy karnecie Open.
  3. Brak rocznych abonamentów opłat wpisowych i ukrytych kosztów.  Płacisz tylko za karnet, który możesz wykupić na 1 lub 3 miesiące.
  4. Darmowe badania (Tanita) pomiaru składu ciała i poziomu tkanki tłuszczowej dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować swoje postępy w modelowaniu sylwetki.
  5. W szatniach siłowni fitness academy jest sauna dzięki, której możesz się zregenerować.
  6. Basen w cenie. Basen znajduje się w fitness academy przy ul. Rogowskiej (Nowy Dwór) i jest w cenie karnetu na siłownię.
  7. Multum zajęć w cenie. Zajęć jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.

zaj

Obecnie do 10 stycznia trwa promocja dla uczniów i studentów (ebeactive) i  2 miesięczny karnet ebeactive do wszystkich siłowni Fitness Academy  do godziny 16stej kosztuje 79 złotych (39,5 pln/msc) (do godziny 16) lub 129pln za karnet open (64,5pln/msc).

Link do oferty znajduje się: tutaj

Dla osób, które nie są studentami, a chciały by się zapisać fitness academy przygotowało karnet, który kosztuje 135 pln za miesiąc przy czym dwa pierwsze miesiące są za połowę ceny. Więcej informacji na stronie Fitness academy

 McFit

źróło: mat. prasowe McFit

McFit to niemiecka sieć fitness z ponad 240 klubami w całej Europie.  We Wrocławiu pierwszy klub został otwarty w marcu 2016 roku. Jego największym atutem jest to, że jest otwarty 24 godziny na dobę.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Klub ten posiada studio do ćwiczeń, w którym zamiast żywych trenerów są monitory, na których odtwarzane są programy ćwiczeń.

mat. prasowe McFit
mat. prasowe McFit

McFit to bez wątpienia najmodniejszy klub fitness w Polsce.  Wyglądem przypomina pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe przebudowane na otwarte lofty.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Sieć McFit we Wrocławiu mieści się na ul. Legnickiej (okolica CH Magnolia) i ul. Kazimierza Wielkiego (dawny klub Eter).

Minusem tych klubów jest brak sauny i brak możliwości badań składu ciała.

źróło: mat. prasowe McFit

Obecnie  oferta jaką przygotował McFit to umowa na 12 miesięcy za 39 złotych za miesiąc (+90 złotych opłaty aktywacyjnej).   Link znajdziecie: tutaj

City Fit

źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit

City Fit to stosunkowo nowy gracz. We Wrocławiu klub ten został otworzony w kwietniu tego roku. City Fit znajduje się przy na ul. Szewskiej. (okolice rynku). Drugi klub tej marki zostanie otworzony 18 października w galerii Wroclovia. W cenie karnetu masz nieograniczony dostęp do zajęć fitness. To co wyróżnia ten klub jest bardzo elastyczna umowa, brak dodatkowych kosztów, brak opłaty wpisowej i gwarancja stałej dożywotniej ceny.

Karnet open na miesiąc kosztuje 89.95 złotego.Więcej informacji znajdziecie tutaj: link

 Fitness World

Fitness World ma już 5 lokalizacji we Wrocławiu. Kluby te otwarte są 24h na dobę i posiadają  ofertę karnetów samoodnawialnych za 79zł z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Więcej informacji o klubie można znaleźć na ich stronie. Link znajduje się tutaj.

dad


 

 

A Ty, do jakiej chodzisz siłowni we Wrocławiu? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

Wasze komentarze

Komentarze