Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że ten artykuł nie jest sponsorowany. Jeśli chciałbyś zadbać o zdrową sylwetkę i szukasz odpowiedniej siłowni to ten tekst jest dla Ciebie!

W ciągu ostatnich kilku lat we Wrocławiu zostało otworzonych kilkanaście klubów fitness. Do naszego miasta weszły duże sieciówki dzięki czemu ceny karnetów na siłownię mocno poszły w dół.  W tekście tym zebrałem listę ofert siłowni i klubów fitness, które znajdują się we Wrocławiu. Oferty różnią się w zależności od godzin uczęszczania, długości karnetu czy też tego czy jesteś studentem czy nie.

Sponsorowane

We Wrocławiu są obecnie 4 duże sieci fitness klubów. Są to Fitness Academy, McFit, CityFit i Fitness World. W poniższym artykule postanowiliśmy porównać ich oferty.


Zacznijmy od Fitness Academy i karnetów BeActive dla uczniów i studentów.

fa_7

Jeśli jesteś uczniem lub studentem to cenowo najlepiej będzie wybrać karnet BeActive. Jako osoba, która studiuje sam również taki karnet posiadam i jestem bardzo zadowolony. Jest to obecnie najlepsza oferta cenowa dla uczniów i studentów.

Dodatkowe zalety karnetu BeActive:

  1. Dobra lokalizacja i godziny otwarcia klubów. Posiadasz dostęp do 22 siłowni we Wrocławiu (wszystkie 16 klubów Fitness Academy + kilka innych siłowni). Siłownie te zazwyczaj są otwarte od 7 do 23 (wyjątkiem jest FA Jupiter, który jest otwarty całą dobę). Jest więc duża szansa, że w promieniu kilometra od Twojego domu taka siłownia się znajduje.Bez tytułu
  2. Najlepsza cena dla studentów za miesięczny karnet. Obecnie trwa promocja 3+3 dzięki czemu kupując karnet na 6 miesięcy płacisz jak za 3 miesiące, dzięki czemu cena za miesiąc wynosi 26,5 pln (!!!) przy karnecie Comfort lub 45 pln przy karnecie Open.
  3. Brak rocznych abonamentów opłat wpisowych i ukrytych kosztów.  Płacisz tylko za karnet, który możesz wykupić na 1 lub 3 miesiące.
  4. Darmowe badania (Tanita) pomiaru składu ciała i poziomu tkanki tłuszczowej dzięki czemu możesz na bieżąco monitorować swoje postępy w modelowaniu sylwetki.
  5. W szatniach siłowni Fitness Academy jest sauna dzięki, której możesz się zregenerować.
  6. Basen w cenie. Basen znajduje się w Fitness Academy przy ul. Rogowskiej (Nowy Dwór) i jest w cenie karnetu na siłownię.
  7. Multum zajęć w cenie. Zajęć jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.

zaj

Obecnie do 7 marca trwa promocja dla uczniów i studentów (BeActive) i  6 miesięczny karnet do wszystkich siłowni Fitness Academy  do godziny 16-tej kosztuje 159 złotych (26,5 pln/msc) lub 269 zł za karnet open (45 pln/msc).

Link do oferty znajduje się: tutaj

Dla osób, które nie są studentami, a chciały by się zapisać Fitness Academy przygotowało karnet, który kosztuje 135 pln za miesiąc. Więcej informacji na stronie Fitness academy

 


McFit

źróło: mat. prasowe McFit

McFit to niemiecka sieć fitness z ponad 240 klubami w całej Europie.  We Wrocławiu pierwszy klub został otwarty w marcu 2016 roku. Jego największym atutem jest to, że jest otwarty 24 godziny na dobę.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Klub ten posiada studio do ćwiczeń, w którym zamiast żywych trenerów są monitory, na których odtwarzane są programy ćwiczeń.

mat. prasowe McFit
mat. prasowe McFit

McFit to bez wątpienia najmodniejszy klub fitness w Polsce.  Wyglądem przypomina pomieszczenia magazynowe lub budynki przemysłowe przebudowane na otwarte lofty.

źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit
źróło: mat. prasowe McFit

Sieć McFit we Wrocławiu mieści się na ul. Legnickiej (okolica CH Magnolia) i ul. Kazimierza Wielkiego (dawny klub Eter).

Minusem tych klubów jest brak sauny i brak możliwości badań składu ciała.

źróło: mat. prasowe McFit

Obecnie  oferta jaką przygotował McFit to umowa na 12 miesięcy za 69 złotych za miesiąc lub 119 zł miesięcznie przy umowie na czas nieokreślony (+90 złotych opłaty aktywacyjnej).   Link znajdziecie: tutaj

City Fit

źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit
źródło: materiały prasowe CityFit

City Fit to stosunkowo nowy gracz. We Wrocławiu klub ten został otworzony w kwietniu tego roku. City Fit znajduje się przy na ul. Szewskiej. (okolice rynku). Drugi klub tej marki zostanie otworzony 18 października w galerii Wroclovia. W cenie karnetu masz nieograniczony dostęp do zajęć fitness. To co wyróżnia ten klub jest bardzo elastyczna umowa, brak dodatkowych kosztów, brak opłaty wpisowej i gwarancja stałej dożywotniej ceny.

Karnet open na miesiąc (z dostępem do jednego wybranego klubu) kosztuje 89.95 zł. Więcej informacji znajdziecie tutaj: link

 


Fitness World

Fitness World ma już 4 lokalizacje we Wrocławiu. Kluby te otwarte są 24h na dobę i posiadają  ofertę karnetów samoodnawialnych za 79zł z miesięcznym okresem wypowiedzenia (+29 zł opłaty aktywacyjnej). Więcej informacji o klubie można znaleźć na ich stronie. Link znajduje się tutaj.

dad


A jeśli szukasz miejsca gdzie po siłowni zrelaksujesz się i zadbasz o swój wygląd to polecam Ci ten artykuł:

NOWY BARBER WROCŁAW – BLACKBEARD (coś więcej niż barber)

Wasze komentarze

Komentarze