W życiu każdego faceta przychodzi taki moment, gdy trzeba doprowadzić do ładu swoje włosy czy zarost. Wielu decyduje się na usługi barberskie, których w naszym mieście jest pod dostatkiem. Z reguły w wyniku przypadku lub z polecenia decydujemy się na dany salon, a później tak już zostaje.

Jeśli powoli męczy Cię Twój salon, potrzebujesz zmiany, fachowej porady a przede wszystkim na maksa męskiego klimatu, to znaleźliśmy idealne miejsce na mapie naszego pięknego miasta.

BlackBeard Wrocław - Strefa Barberska

Kilka dni temu męska część redakcji Kocham Wrocław odwiedziła salon BlackBeard, unikalne w światowej skali miejsce, gdzie zadbasz nie tylko o swoją fryzurę. Możesz przyjść na kieliszek aromatycznego rumu (oj, jest z czego wybierać), popracować w postindustrialnym klimacie, lub po prostu wpaść na małe zakupy, jeśli szukasz najlepszych w branży produktów do włosów. Możesz też połączyć wszystko razem by w pełni doświadczyć wszystkich zalet tego miejsca. Barber Wrocław? BlackBeard Wrocław!

Czego brakuje większości salonów barberskich we Wrocławiu? Z pewnością przestrzeni. Tutaj przestrzeń jest ogromna, przez co naprawdę możesz odetchnąć od codziennych obowiązków i po prostu się odprężyć. Dosyć gnieżdżenia się w mikrosalonikach.

No dobra, ale jak wygląda wizyta w BlackBeard – Barber Wrocław?

Na początku jesteś witany przez przemiłą recepcjonistkę/recepcjonistę, którzy poprowadzą Cię przez cały proces.

Z recepcji przechodzisz do głównej sali, to tutaj stoją ogromne półki z setkami (serio) butelek w różnych kolorach i kształtach. To w dużej mierze rum, ale znajdziesz tutaj też wiele innych rodzajów alkoholu. Zbliża się jakaś fajna okazja? To dobry moment, by zdecydować o nietuzinkowym prezencie lub „umilaczu” świętowania. W sprzedaży dostępne są również wyjątkowe zestawy prezentowe.

BlackBeard Wrocław - Zestawy prezentowe

W zależności od tego ile czasu pozostało do cięcia, możesz rozgościć się na wygodnej kanapie lub przejść bezpośrednio do części barberskiej, znajduje się ona w dalszej części lokalu.

Rozpoczyna się cały proces strzyżenia, mocno dopasowany do Ciebie. Po pełnej konsultacji Twój barber przystępuje do pracy. To NIE jest niechlujne strzyżenie na kolanie w 15 minut. W zależności, na jaki pakiet się zdecydujesz (i czy jesteś brodaczem, czy nie) dostajesz od 30 do nawet 90 minut obsługi.
Najważniejszy jest efekt końcowy i pełne zadowolenie. Blisko 500 opinii i 5/5 gwiazdek na Booksy.com mówi samo za siebie. Chłopaki po prostu wiedzą jak to robić.

BlackBeard Wrocław - Barbering

Podczas strzyżenia możesz wybrać produkty, którymi zostanie wykończona stylizacja. Barber pomoże Ci dobrać pomadę lub olejek spełniający Twoje oczekiwania i dopasowany do Ciebie.

Jeśli po wszystkim chcesz przez chwilę popracować, dokończyć jakiś projekt, to BlackBeard dysponuje ogromnym dębowym stołem, gdzie możesz spokojnie się skupić.

Przy wyjściu jest także opcja umówienia się na degustację rumu i innych alkoholi. Takie wydarzenia odbywają się w BlackBeard o czym organizatorzy informują na swoich social mediach (linki na końcu artykułu).

BlackBeard Wrocław - degustacje alkoholi

We Wrocławiu żyjemy od lat. Odwiedziliśmy wiele salonów fryzjerskich i barberskich, ale nic nie przebija tego miejsca.

Tu wszystko jest tak spójne, od samego wejścia czujesz się fantastycznie. Wkraczasz w typowo męski świat. Rekomendujemy w 100%!

BlackBeard – Barber Wrocław
Adres: Tęczowa 57, 53-601 Wrocław
Facebook: https://www.facebook.com/BlackBeardWroclaw/
Instagram: https://www.instagram.com/blackbeard_wroclaw/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UClRISdElqulRxnChn_2LNGw/featured
WWW: https://blackbeard.com.pl/

Zakres cen: 40 – 150 PLN

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 8 najciekawszych wydarzeń [22-24 marca 2019]
Następny artykułWrocławski Rower Miejski przez cały rok! [START DZIŚ O PÓŁNOCY]
Moim zdaniem wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. Wierzę i inwestuję w ciągły rozwój osobisty. Znajduję niecodzienne rozwiązania, codziennych problemów. Od lat związany z mediami społecznościowymi i sprzedażą. Prowadzę również własnego bloga pod adresem: www.antekpluciennik.pl