Port Popowice: nowa oferta mieszkaniowa [350 LOKALI W SPRZEDAŻY]

0

Spółka Vantage Development wprowadziła do sprzedaży trzeci budynek, realizowany w ramach I etapu Portu Popowice. Oferta inwestycji powiększyła się dzięki temu o kolejne 128 mieszkań oraz 8 lokali usługowych, zlokalizowanych w parterze. Przekazania kluczy zaplanowane są na koniec 2020 roku.

Port Popowice, po zakończeniu prac na terenie Promenad Wrocławskich, ma szansę zostać nową flagową inwestycją Vantage Development. Projekt to połączenie rozmachu architektonicznego oraz lokalizacji nad rzeką z wyjątkową historią dawnego portu, który stał się inspiracją dla wrocławskiego dewelopera. W koncepcji urbanistycznej zadbano o stworzenie wielofunkcyjnej przestrzeni miejskiej: zaplanowano liczne punktu usługowe, przestrzenie biurowe oraz tereny rekreacyjne. Sprzedaż mieszkań trwa od listopada ubiegłego roku.

Blisko zieleni i centrum miasta

Aktualnie realizowany etap inwestycji, obejmujący 3 budynki cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony wrocławian. Projekt przygotowała renomowana Pracownia Projektowa Maćków. W ofercie znajduje się prawie 350 mieszkań, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do Portu Popowice jeszcze w tym roku (budynek A).

Lokalizacja jest bezsprzecznym atutem inwestycji Vantage Development. Popowice, poza wszechobecną zielenią, wyróżniają się bogatą ofertą handlowo-usługową oraz edukacyjną. Rozwinięta sieć miejskiej komunikacji już za kilka lat zostanie uzupełniona o długo wyczekiwaną linią tramwajową, która połączy Popowice z centrum Wrocławia. Umowa na realizację pierwszego etapu tego przedsięwzięcia została zawarta w marcu tego roku, a jego wykonanie powierzono firmie Budimex.

Większy wybór mieszkań

We wprowadzonym do sprzedaży budynku C znajduje się 128 mieszkań, których metraże oscylują w graniach 36-59 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony o powierzchni od 3,41 do 17,33 m2. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą komórki lokatorskie, pomieszczenia na jednoślady oraz parking podziemny (114 miejsc postojowych). Na terenie, przylegającym do 8-kondygnacyjnego budynku, znajdzie się również 37 naziemnych miejsca postojowych, także dla osób niepełnosprawnych.

Kompaktowe metraże mieszkań oraz lokalizacja blisko głównych szlaków komunikacyjnych sprawiają, że zakup lokalu w Porcie Popowice będzie znakomitą inwestycją. Dynamiczny rozwój miasta oraz stale zwiększająca się liczba nowych mieszkańców tworzą wysoki popyt na rynku najmu w stolicy Dolnego Śląska. A tworząc zdywersyfikowaną ofertę w podziale na budynki, możemy zagwarantować klientom produkt odpowiadający ich potrzebom- zarówno w zakresie czysto inwestycyjnym, jak i mieszkaniowym .– mówi Joanna Kubiak, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu Vantage Development.

Przekazania mieszkań w kolejnym budynku  zaplanowane są na koniec 4 kwartału 2020 roku.

Inwestycja w dawnym porcie

Port Popowice to wspólne przedsięwzięcie spółek Vantage Development oraz Rank Progress. Na obszarze 14 ha, na terenie dawnego portu rzecznego powstanie inwestycja obejmująca ok. 2,5 tysiąca mieszkań. Zgodnie z planami inwestorów, sercem projektu ma stać się dawny basen portowy – za kilka lat zostanie przeobrażony w miejsce spotkań mieszkańców Portu Popowice oraz zachodniej części Wrocławia.

Podobnie jak w wypadku Promenad Wrocławskich, celem Vantage Development jest stworzenie kompletnego projektu mieszkaniowego, który będzie odpowiadał na zróżnicowane potrzeby przyszłych klientów.

Więcej na stronie: http://portpopowice.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Piekarni na Kępie Mieszczańskiej powstała scena teatralna z widownią na 400 osób! [NOWOŚĆ]
Następny artykułMajówka we Wrocławiu – co zwiedzić, gdzie pójść, co robić? [wydarzenia, cennik, godziny otwarcia]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.