Pomoc drogowa sposobem na każdą awarię na drodze

0

Unieruchomienie pojazdu na drodze to spory problem, który można łatwo rozwiązać, decydując się na pomoc specjalistów. Niestety wiele osób w dalszym ciągu preferuje amatorskie holowanie linką, a są przecież sytuacje, które jednoznacznie dyskwalifikują ten sposób.

Kiedy nie można samodzielnie holować samochodu?

Pomimo że linka holownicza cieszy się w dalszym ciągu ogromną popularnością, to nie jest ona wskazana w momencie, gdy nasze auto zostało mocno uszkodzone. Czasami również z pozoru niewielka kolizja może wymagać wsparcia profesjonalnej firmy. Bardzo często w trakcie zderzenia uszkodzona zostaje chłodnica, a to wiąże się z wyciekiem płynu, który może stwarzać pewne zagrożenie dla innych kierujących. Prawdziwym problemem jest jednak wyciek oleju, który po kontakcie z asfaltem tworzy bardzo śliską powierzchnię. Hamowanie na olejowej plamie jest tak niebezpieczne, że wyciek oleju powinien zostać zabezpieczony specjalnym proszkiem.

To właśnie w takiej sytuacji warto rozważyć wezwanie fachowców, a na terenie Wrocławia takie usługi świadczy pomoc drogowa w Hol-Max. Pamiętaj, że wezwanie specjalistów nie zawsze oznacza holowanie do warsztatu. Bardzo wiele usterek udaje się naprawić na miejscu. Oczywiście uszkodzona chłodnica czy miska olejowa to nie naprawa do wykonania pod chmurką, ale wiele drobnych usterek można w ten sposób bez większego problemu rozwiązać, a pomóc w tym mogą specjaliści zajmujący się właśnie pomocą drogową. Jeden telefon wystarczy, by po krótkiej chwili mieć wsparcie fachowców, które skończyć może się szybką naprawą lub przetransportowania auta lawetą do wskazanego przez nas warsztatu.

Pomoc drogowa to nie tylko usługi lawetą!

Mało kto zdaje sobie sprawę, że pomoc drogową można wezwać nie tylko w momencie poważnego wypadku skutkującego mocnym uszkodzeniem pojazdu. To przecież również szereg dodatkowych usług umożliwiający odpalenie samochodu, czy wyciągnięcie go z błota. Lawety wyposażone są w wyciągarki, a dobra ekipa przywozi na miejsce szereg narzędzi zapewniających fachową naprawę mniej poważnych usterek.

Pomoc drogowa to możliwość:

  • dowozu paliwa,
  • otwarcia auta w sytuacji, gdy zatrzaśniemy kluczyki,
  • naprawy ogumienia,
  • awaryjnego odpalenia samochodu.

Usługi takich firm to bardzo często kompleksowa pomoc polegająca na holowaniu, naprawie i udostępnieniu pojazdu zastępczego. Jest to szczególnie ważne, gdy awaria przytrafia się nam z dala od miejsca zamieszkania, a my nie mamy czasu na samodzielne doprowadzenie pojazdu do stanu używalności. W takiej sytuacji warto zdecydować się na usługi firmy, która będzie mogła wykonać większość prac za nas i zająć się doprowadzenia pojazdu do stanu sprzed usterki.

Rozwiąż problem z samochodem wybierając profesjonalistów

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a czas ten jest szczególnie obfity w kolizje drogowe wymagające wezwania lawety. Bardzo często dzwonimy pod pierwszy lepszy numer znaleziony w sieci, nie zastanawiają się jaką jakość usług będzie w stanie zaoferować nam wybrana firma. Wydaje Ci się, że w tej branży liczy się tylko cena i nie patrzysz na nic więcej? Jesteś w ogromnym błędzie. Decydując się na wykwalifikowaną ekipę z Hol-Max możesz liczyć na szybkie rozwiązanie swoich problemów z każdym samochodem. Nie ma znaczenia czy usterka dotyczy pojazdu osobowego, dostawczego czy terenowego. Jesteśmy w stanie pomóc nawet pojazdom rolniczym i innym nietypowym maszynom. Dzięki nam nie tylko przewieziesz samochód do mechanika, ale również wynajmiesz pojazd zastępczy, którym będziesz mógł podróżować do momentu naprawy swojego auta.

Bardzo często za usługi lawetą wcale nie trzeba płacić. Wystarczy, że do swojego ubezpieczenia masz wykupiony pakiet assistance, który daje możliwość skorzystania z takiego rodzaju pomocy, by całkowity koszt holowania lub naprawy na miejscu pokryła firma ubezpieczeniowa. Dzięki nam możesz liczyć na bardzo szybką naprawę, ale jeśli chcesz przewieźć auto do swojego garażu, czy warsztatu, również nie jest to dla nas żaden problem. W naszej ofercie jest przewóz pojazdów uszkodzonych oraz takich, które ze względu na braki formalne nie mogą jeździć po drogach na kołach. Gwarantujemy solidną jakość i szybko realizujemy każde zlecenie bez względu na rodzaj pojazdu, jaki uległ awarii. Masz jakieś pytania lub chcesz zamówić profesjonalną pomoc? Zadzwoń do nasz już teraz i przekonaj się, że usługi takie wcale nie muszą być przesadnie drogie.

Hol – Max
ul. Przyjaźni 4e/7
53-030 Wrocław

Tel.: +48 889 333 111
Internet: www.hol-max.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Uwaga płazy! Na Maślicach stanęły tablice chroniące żaby i ropuchy
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 5 najciekawszych wydarzeń [15-17.04.22]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.