„Polska za pół ceny” już w ten weekend! [ZOBACZ OFERTY]

0
fot. Kamil Chorągwicki

Już w ten weekend, 9 – 11 marca,  będzie można skorzystać z oferty akcji promocyjnej i podróżować za pół ceny! Warto więc skorzystać z okazji i jak najszybciej zarezerwować miejsce w hotelu czy Spa.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolski projekt skierowany przede wszystkim do osób pragnących zwiedzać Polskę, zobaczyć ciekawe zabytki, a także odpocząć od codziennych obowiązków. Dzięki akcji promocyjnej wszystkie dostępne atrakcje są dostępne za połowę ceny.

We Wrocławiu będzie można skorzystać z między innymi tanich usług przewodników, zwiedzić Centrum Historii Zajezdnia oraz Operę Wrocławską lub przenocować w Hotelu Tumskim.

Ponad to przedsięwzięcie ma również zachęcić Polaków do podróżowania po naszym pięknym kraju nie tylko w sezonie letnim, w niskiej cenie.

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Akcja „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to również świetna okazja dla branży turystycznej, aby pozyskać więcej klientów w sezonie słabym pod względem turystycznym. Dzięki temu mogą wypromować swoje oferty kulturowe, rozrywkowe, hotelowe i gastronomiczne właśnie poprzez przygotowanie atrakcyjnych promocji.

Program w zeszłym roku cieszył się ogromną popularnością, a udział w akcji wzięło ponad 190 tys. turystów. Nic zatem dziwnego, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki postanowiło zorganizować ją ponownie.

Lista wszystkich atrakcji i ofert jest dostępna na stronie organizatora.

Organizatorem akcji promocyjnej jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZostanie uruchomiona nowa linia autobusowa
Następny artykułNowe kasowniki już we wrocławskiej komunikacji
Odkryj Wrocław na nowo