Regionalny przewoźnik po raz kolejny nawiązał współpracę z piłkarskim Śląskiem Wrocław. Dzięki porozumieniu kibice dwukrotnego mistrza Polski będą mogli skorzystać z promocyjnych przejazdów w dniu meczu.

Fani wrocławskiego klubu, którzy w dniu rozgrywania spotkania na stadionie w stolicy Dolnego Śląska wybiorą jako środek transportu Koleje Dolnośląskie, będą mogli skorzystać z promocji „Powrót gratis”. Oznacza to, że za bilet tam i z powrotem zapłacą tylko połowę ceny. Wystarczy, że pokażą konduktorowi bilet na rozgrywany danego dnia mecz.

To nie pierwsza nasza współpraca ze Śląskiem Wrocław. Dotychczasowe projekty realizowane wspólnie z władzami klubu satysfakcjonowały obie strony, dzięki czemu udało nam się wypracować kolejną, atrakcyjną ofertą dla fanów piłki nożnej – mówi Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich.

W ramach współpracy Koleje Dolnośląskie otrzymają tytuł oficjalnego partnera klubu, co pozwoli m.in. na wspólne organizowanie konkursów i akcji promocyjnych dla pasażerów regionalnego przewoźnika. Informacje o zbliżających się meczach Śląska pojawią się na ekranach wewnątrz pociągów, natomiast na bandach reklamowych wokół boiska na Stadionie Wrocław widzowie zobaczą reklamy Kolei Dolnośląskich.

Śląsk Wrocław ma fanów na terenie całego województwa, dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że będą mogli dotrzeć na nasze mecze w komfortowych warunkach
i w dobrej cenie. Cieszymy się, że Koleje Dolnośląskie nadal będą łączyć kibiców WKS-u, dokładając starań, aby podróż na stadion była szybka i przyjemna – dodaje Piotr Waśniewski, prezes WKS Śląsk Wrocław.

Od stycznia do czerwca 2019 r. Koleje Dolnośląskie przewiozły ponad 6,6 mln pasażerów. To najlepszy wynik w 11-letniej historii spółki i potwierdzenie coraz większej popularności Spółki wśród pasażerów. Koleje Dolnośląskie jesienią tego roku uruchomią kolejne połączenia. Dzięki temu dostęp do transportu kolejowego zyska kolejnych 150 tys. mieszkańców Dolnego Śląska, a łącznie tylko w tym roku w województwie dolnośląskim będzie to 300 tys. osób.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 11 najciekawszych wydarzeń [30 sierpnia – 1 września 2019]
Następny artykuł7 najciekawszych premier i wydarzeń filmowych we Wrocławiu [WRZESIEŃ 2019]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.