Pierwsze wrocławskie Targi Natural Beauty już w ten weekend! [7 i 8 kwietnia 2018]

0
fot. mat. prasowe

W ten weekend, 7 i 8 kwietnia, odbędą się pierwsze Targi Natural Beauty we Wrocławiu! Z racji tego, że coraz częściej obserwuje się powrót do natury i jej składników, organizatorzy zapraszają do odwiedzenia Targów kosmetycznych, gdzie wystawcy będą sprzedawać produkty wyprodukowane tylko z naturalnych składników.

Targi Natural Beauty będą wydarzeniem bezprecedensowym. We Wrocławiu pojawi się ponad 50 wystawców, nastawionych na zaprezentowanie kosmetyków bio i naturalnych. Znaczną przewagę będą miały produkty stworzone przez polskie firmy i niewielkie manufaktury, co z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników.

Może i moda na wszystko to, co jest bio i eko coraz bardziej zakorzenia się w naszej świadomości, ale warto zaznaczyć, że naturalne kosmetyki to coś więcej. W naturalnych substancjach kryje się ogromny potencjał wobec kosmetyków, które nie zawierają w sobie emulgatorów, chemicznych zapachów i szkodliwych dla naszego organizmu konserwantów. Z tego właśnie powodu kosmetologia naturalna staje się z roku na rok coraz bardziej popularna, a co najważniejsze – skuteczna. Składniki takie jak silikony, parafina czy SLS sprawiają, że nasza skóra staje się problematyczna i bardziej skłonna do alergii. A na Targach Natural Beauty z pewnością nie kupicie kosmetyków ze szkodliwymi składnikami.

W ofertach wystawców znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała – przede wszystkim kremów i balsamów. Pojawią się również oleje tłoczone na zimno, kosmetyki do włosów, a nawet do włosów. Oprócz tego wielbiciele kąpieli znajdą nawilżające i relaksujące płyny oraz musujące kule. Miłośnicy zapachów będą mogli kupić botaniczne perfumy, świece aromaterapeutyczne czy nawet naturalne lubrykanty. Jednak wystawcy nie zadbają tylko o ciało swoich klientów. Uczestnicy znajdą także stoiska z ekologicznymi zapachami do pomieszczeń czy naturalnymi kosmetykami do czyszczenia pomieszczeń.

Istotnym punktem wydarzenia będą spotkania z kosmetologiami, którzy na poszczególnych stoiskach będą omawiać i proponować nieinwazyjne, naturalne zabiegi i kuracje, które z pewnością pomogą skórze. Podczas targów odbędą się dermokonsultacje oraz powstanie strefa tekstów kosmetycznych. Każdy uczestnik będzie mógł bezpłatnie skonsultować swoje wątpliwości z fachowcami.

Kiedy?
Weekend 7 i 8 kwietnia (sobota i niedziela)
11.00 – 18.00

Gdzie?
Zajezdnia Dąbie – Czasoprzestrzeń
ul. Tramwajowa 1-3

W towarzystwie Targów Natural Beauty będą miały miejsce Targi roślin, kwiatów i dekoracji – Zielono mi.

Wstęp bezpłatny

Wydarzenie na facebooku

Więcej informacji na stronie organizatora

Źródło: mat. prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBiblioteka na Ołtaszynie z nową siedzibą
Następny artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [7–8 kwietnia 2018]
Odkryj Wrocław na nowo