We Wrocławiu otwiera się właśnie unikalna przestrzeń artystyczna. Galeria Toy Piano to jedyne miejsce na świecie z kolekcją ponad 300 malutkich zabawkowych pianin z różnych stron świata. Z zapartym tchem można śledzić rozwój tych niezwykłych instrumentów, a wszystko to dzięki Pawłowi Romańczukowi, założycielowi zespołu Małe Instrumenty.

Tajemnicza historia zabawkowych pianin

W Toy Piano zanurzysz się w historii. Najstarsze pianinka mają aż 150 lat. Kolekcja Pawła Romańczuka to nie tylko zbiór instrumentów, ale również podróż przez czas i kultury.

Każde pianino opowiada swoją własną historię, rzucając światło na tradycję i techniki produkcji tego nietypowego instrumentu.

Koncerty w kameralnym klimacie

Galeria Toy Piano to nie tylko miejsce dla miłośników historii i zadziwiających eksponatów. Odbywać się będą tu kameralne koncerty, które przeniosą cię w świat dźwięków malutkich pianin. Pierwsze koncerty planowane są w dzień otwarcia, 14 stycznia.
Niestety nie ma już wolnych miejsc.

Lokalizacja: Podwórko Neonów przy ul. Ruskiej 46A

Galeria Toy Piano ukrywa się w malowniczym podwórku neonów, przy ulicy Ruskiej 46A. Przestrzeń będzie otwarta w czwartki od 14:00 do 19:00 oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 18:00. To doskonała okazja, aby spędzić czas w nietypowy sposób, odkrywając  zabawkowe pianina z różnych zakątków świata.

Link do profilu na facebooku: kliknij

Chodźcie zobaczyć, posłuchać i odkryć, co kryje się za drzwiami Galerii Toy Piano we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSpotkanie z Joanną Kuciel-Frydryszak – autorką książki ,,Chłopki” w Galerii 66P we Wrocławiu
Następny artykułCzy i jak dokarmiać ptaki oraz zwierzęta leśne zimą?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.