Sąsiedzkie kino dobrych relacji – Weekendowa dawka kultury i wsparcia zdrowia psychicznego w Parku Mamuta

W najbliższy piątek (28 lipca) i niedzielę (30 lipca) we wrocławskim Parku Mamuta (Oporów, okolice ul. Bukowskiego) zapraszamy do Sąsiedzkiego kina dobrych relacji. To nie tylko specjalne pokazy filmowe, ale także okazja do skorzystania z mobilnych punktów Centrum Zdrowia Psychicznego.

W oba dni od godz. 18.30 będziecie mieli możliwość skonsultowania się z psychologami oraz psychiatrami, którzy udzielą kompleksowych informacji na temat tego, gdzie i jakiej pomocy szukać w przypadku różnego rodzaju kryzysów psychicznych. To wyjątkowa szansa na uzyskanie wsparcia bezpłatnie, bez konieczności wcześniejszej rejestracji, a wszystko to przy okazji wieczornego seansu filmowego.

Organizatorzy wydarzenia, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego oraz Centrum Zdrowia Psychicznego, zapewniają, że spotkania oraz projekcje filmowe są otwarte dla wszystkich mieszkańców Wrocławia, a także turystów i gości odwiedzających miasto. To doskonała okazja, aby poruszyć tematy, które często pozostają niezaopiekowane, a wpływają na życie zarówno dorosłych, jak i dzieci, a czasami nawet całych rodzin.

Wyjątkowe filmy dla duszy

Sąsiedzkie kino dobrych relacji przygotowało dwie wyjątkowe produkcje, które zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

Piątek (28.07) – „Wieloryb” reż. Darrena Aronofsky’ego Film ten to prawdziwe dzieło sztuki, które wciąga widza w głębokie refleksje nad kondycją ludzkiej psychiki. Nie może go zabraknąć w Twoim kalendarzu na ten piątkowy wieczór!

Niedziela (30.07) – „C’mon, c’mon” (2021) reż. Mike’a Millsa Ta wzruszająca opowieść o relacjach międzyludzkich i sile rodziny z pewnością poruszy Twoje serce i zostawi głębokie wrażenie.

Obie projekcje filmów planowane są na godzinę 20.00, więc miejcie czas w swoich planach na wyjątkowe kinowe doznania w malowniczym Parku Mamuta.

Zapraszamy do Parku Mamuta!

Zachęcamy Was wszystkich do odwiedzenia Parku Mamuta w najbliższy piątek i niedzielę. Wyjątkowa atmosfera, dobre filmy, a przede wszystkim wsparcie dla zdrowia psychicznego – to wszystko na Was czeka!

Pamiętajcie, że wydarzenie może ulec odwołaniu ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale o wszelkich aktualizacjach będziemy Was informować za pośrednictwem naszych social mediów.

Linki do wydarzeń:

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławski Aquapark wg niezależnego rankingu z najlepszymi cenami w Polsce
Następny artykułStylowo na festiwalu 2.0 – Wrocław Fashion Outlet po raz kolejny organizuje konkurs na najciekawszą stylizację uczestników festiwalu Nowe Horyzonty
Odkryj Wrocław na nowo