Park Iluminacji na Zamku Topacz! Otwarcie już za kilka dni

0

Już od piątku, 4 grudnia będziecie mogli wybrać się do Parku Iluminacji przygotowanego w ramach akcji „Zima w Zamku Topacz”.

Pozwólcie się zabrać w magiczną „Podróż do Krainy Wyobraźni”, wykreowaną światłem i dźwiękiem. Miliony punktów świetlnych skrzących się w lustrze wody na terenie parku o wielkości 35 000 m2, nastrojowa muzyka z różnych kontynentów oraz naturalny urok parku tworzą znakomity klimat do wieczornego spaceru dla całych rodzin.

Atmosfera przygody, bajecznej podróży, przygotowane przez organizatorów tematyczne łamigłówki z pewnością przysporzą mnóstwo radości dzieciom.

Wieczorny spacer w niesamowitej, bajkowej atmosferze, pozwoli zrelaksować się całym rodzinom, a magiczny labirynt do którego prowadzi podróż pozwoli odnaleźć w sobie dziecko każdemu z nas.

Ilość biletów ograniczona:
https://bilety.topacz.pl/

KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA
Osoby przebywające na terenie Parku Iluminacji zobowiązane są do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu Parku. Wszystkie atrakcje Parku Iluminacji są w pełni bezpieczne i bezdotykowe, a organizacja zwiedzania uwzględnia wszelkie zasady postępowania wymagane i wskazane w okresie pandemii Covid-19. Prosimy o zakrywanie ust i nosa zarówno podczas oczekiwania w kolejce, jak i podczas zwiedzania. Czekając w kolejce do wejścia prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od pozostałych- min. 1,5 m. Na terenie parku zostały wyznaczone strefy do dezynfekcji dłoni.

NA WYNOS – GRZANE WINO, GORĄCA CZEKOLADA I NIE TYLKO
Niezależnie od „Podróży do Krainy Wyobraźni” w klimat świątecznych iluminacji organizatorzy zapraszają również na dziedziniec Zamku Topacz, gdzie w zgodzie z obowiązującymi przepisami, serwowane są na wynos ciepłe posiłki i napoje.

Kolejne atrakcje w ramach akcji „Zima w Zamku Topacz” przygotowało dla Państwa Muzeum Motoryzacji Topacz. Jest to widowisko multimedialne „Kamienie Milowe Motoryzacji” oraz wystawa czasowa „Skąd się wzięła Syrenka” na której pokażemy blisko 40 unikalnych pojazdów, które nigdy dotąd nie były prezentowane razem. Obie atrakcje będą dostępne natychmiast po zniesieniu rządowych ograniczeń w zakresie wstępu do instytucji kulturalnych.

Godziny otwarcia:
Pon-Czw 16:00-21:00,
Pt-Niedz 16:00-22:00

Bilety w cenie:
Pon-Czw:
Bilet dla dzieci poniżej 3 lat – 1zł,
Bilet ulgowy 19zł,
Bilet normalny 24zł,
Bilet rodzinny 75zł

Pt-Nd:
Bilety dla dzieci poniżej 3 lat- 1zł,
Bilet ulgowy 24zł,
Bilet normalny 29zł,
Bilet rodzinny 95zł

2 zł z każdego biletu przeznaczone jest na cele charytatywne dla dwóch ośrodków dla dzieci ZOL w Jaszkotle oraz ZOL w Wierzbicach.

WJAZD i PARKING
Wjazd na teren Zamku odbywa się przez główną bramę (Ślęza ul. Główna 12). Na terenie Zamku Topacz zapewniono odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Prosimy o nieparkowanie na terenie wsi Ślęza.

INFORMACJA O BILETACH
Jedynie bilety zakupione na stronie https://bilety.topacz.pl/ gwarantują możliwość wejścia na teren atrakcji. Odradzamy zakup biletów poza autoryzowanymi punktami, ponieważ istnieje ryzyko zakupu biletów fałszywych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia do Parku Iluminacji

WAŻNE: Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu – można go przedstawić na telefonie lub tablecie. Prosimy o maksymalne rozświetlenie ekranu przy stacji kontroli biletów w celu sprawnego odczytania kodu. Bilety umożliwiają jednorazowe wejście do Parku Iluminacji na dany dzień na który został zakupiony bilet.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe wrocławskim ZOO urodził się myszojeleń. Pracownikom udało się uwiecznić jego narodziny!
Następny artykułMikołajki 2020 we Wrocławiu – co czeka nas w tym roku?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.