Przed futbolistami Panthers Wrocław kolejny mecz na wyjeździe – tym razem polski zespół uda się na Węgry. 23 czerwca o 13.00 „Pantery” zmierzą się z Fehervar Enthroners w 5. kolejce European League of Football. Aby wciąż liczyć się w rywalizacji o awans do fazy play-off, wrocławianie muszą wygrać niedzielne spotkanie. Mecz będzie można oglądać na żywo w Polsat Sport 3 i Polsat Box Go.

Walka o drugie zwycięstwo

Panthers Wrocław rozpoczęli tegoroczny sezon European League of Football od czterech spotkań z zespołami, które w ubiegłym roku rywalizowały w fazie play-off ligi europejskiej. Choć wynik każdego z nich był otwarty do samego końca, przed 5. kolejką wrocławianie legitymują się bilansem 1-3. Polski zespół jest głodny zwycięstwa i aby wciąż liczyć się w ligowej rywalizacji, nie może pozwolić sobie na potknięcie na Węgrzech. „Pantery” zapowiadają walkę o drugie zwycięstwo.

Za nami cztery wymagające spotkania z topowymi zespołami. Wszyscy ciężko pracujemy, aby wrócić na zwycięską ścieżkę, którą wytyczyliśmy w meczu z Berlinem. Zapewniam, że na Węgrzech cały nasz zespół da z siebie wszystko, aby tak się stało. Mamy znakomitych zawodników i trenerów, z którymi jesteśmy w stanie rywalizować z każdym w Europie – mówi Dave Christensen, trener główny Panthers Wrocław.

Oglądaj „Pantery” na żywo

Polsko-węgierski pojedynek odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o 13:00 w Szekesfehervarze. Transmisję meczu Panthers Wrocław z Fehervar Enthroners będzie można śledzić od 12:55 w Polsat Sport 3, Polsat Box Go oraz na ligowej platformie streamingowej.

Kolejny mecz domowy Panthers rozegrają 7 lipca, kiedy podejmą na Stadionie Olimpijskim ekipę Prague Lions. Bilety na to spotkanie są dostępne na Ticketmaster.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułGdzie w góry z Wrocławia? Przewodnik po malowniczych destynacjach na wyciągnięcie ręki
Następny artykułPrzyczajony tygrys przewiezie nas po Wrocławiu i okolicznych gminach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.