Przy ulicy Lotniczej 24 we Wrocławiu, rozpoczęła się nowa era zakupów z dbałością o środowisko. Butik Cyrkularny, będący częścią firmy „Ubrania do Oddania”, oficjalnie otworzył swoje drzwi w połowie listopada, a wyjątkowe wydarzenie otwarcia planowane jest na 7 grudnia.

Zrównoważone zakupy, wyjątkowe oszczędności

Sklep jest otwarty codziennie od 10:00 do 19:00, z wyjątkiem niedziel handlowych, kiedy to czynny jest od 10:00 do 16:00.

Podczas oficjalnego otwarcia 7 grudnia wszystkim klientom oferowana będzie niezwykła okazję – 30% zniżki na całe zakupy! Wystarczy podać hasło „KRASNAL” przy kasie, aby otrzymać dodatkowe -10% rabatu (z wyłączeniem strefy Outdoor)! .

Cyrkularność w działaniu

Ubrania do Oddania, założona w 2018 roku przez Zosię Zochniak i Tomasza Bociana, jest firmą z misją. Poprzez stronę internetową www.ubraniadooddania.pl, firma zbiera odzież i akcesoria, przekazując 1 zł za każdy kilogram darowanych rzeczy organizacjom charytatywnym. Ich celem jest redefiniowanie drugiego obiegu na rynku tekstylnym, udowadniając, że cyrkularność może być atrakcyjna i promując wiedzę ekologiczną.

Duży sklep, więcej możliwości

Butik Cyrkularny we Wrocławiu to największy sklep w całej sieci, oferujący imponującą powierzchnię 400 m². Znajdziesz tu bogaty asortyment ubrań, butów, akcesoriów użytku domowego i zabawek z drugiego obiegu, a także kolekcje outletowe. W Butiku znajdziecie także ubrania dopasowane do sezonu (teraz kolekcja zimowa – kurtki, płaszcze swetry) i wprowadzone do drugiego obiegu buty outdoorowej marki Regatta.

Sklep działa w dwutygodniowych cyklach wyprzedaży, z najbliższymi dostawami planowanymi na 15 grudnia i 29 grudnia.

Wnętrze z charakterem

Butik Cyrkularny nie tylko promuje zrównoważone zakupy, ale także prezentuje inspirujące wnętrze. Ponad 80% materiałów wykorzystanych do wyposażenia sklepu to meble i dekoracje przetworzone metodą recyklingu lub upcyclingu.

Warto zajrzeć tu również po zabawki, tekstylia czy akcesoria domowe, które mogą być ciekawą opcją na prezent w zbliżającym się czasie świąt Bożego Narodzenia

Razem dla dobra innych

Do końca grudnia i przez pierwszy kwartał 2024 roku, każda odzież przekazana do Butiku Cyrkularnego zostanie zamieniona na złotówki i przekazana organizacji charytatywnej DIOZ (dioz.pl).

Oddaj niepotrzebne rzeczy

Niepotrzebne ubrania można także bezpłatnie oddawać za pomocą portalu Ubrania do Oddania. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na https://ubraniadooddania.pl/static_pages/jakie-rzeczy-mozesz-spakowac-w-kartony.

Butik Cyrkularny
ul. Lotnicza 24
Oficjalne otwarcie: 7 grudnia

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiąteczne zakupy z duszą: Odkryj unikalne prezenty na Targach Jedynych w Swoim Rodzaju już 16-17 grudnia! [wstęp bezpłatny]
Następny artykułZ Wrocławia na Lazurowe Wybrzeże. Marsylia kolejną nowością na wrocławskim lotnisku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.