fot. Wystawa z Budowli Klocków Lego/facebook

W weekend, 17 i 18 lutego, na Stadionie Wrocław będzie można wybrać się z całą rodziną na zwiedzanie stadionu z przewodnikiem, po raz ostatni zobaczyć wystawę Budowli z Klocków LEGO. Dodatkowo w niedzielę rozpoczną się targi „Mamaville”.

Podczas zwiedzania można zobaczyć największy samolot zbudowany z miliona klocków Lego – model Boeing 747. Samolot został specjalnie przygotowany do międzynarodowych podróży Prezydenta USA, a na potrzeby wystawy został zbudowany w skali 1:7. Po raz ostatni będzie też można podziwiać postać Roberta Lewandowskiego, ponieważ model został przekazany na licytację WOŚP. Główną atrakcją wystawy jest jednak postać kapitana piłkarskiej drużyny Śląska Wrocław – Piotr Celeban. Został zbudowany z 65 tysięcy klocków w skali 1:1.

fot. Stadion Wrocław
fot. Stadion Wrocław

Interesująca jest również lekcja biologii „Human Body”, czyli wystawa, na której prezentowana jest budowa układów i narządów wewnętrznych człowieka.

Organizatorzy zadbali także o to, aby nie zabrakło również wielkiej kolekcji STAR WARS.

Dzieci będą mogły wejść również do Strefy Zabaw klockami – FUN PARK. Znajduje się tam wyznaczona strefa Duplo, stolik do zabaw klockami, a także wiele innych atrakcji.

Wystawa jest czynna od 10.00 do 20.00.

Posiadając bilet wstępu na wystawę klocków Lego, zwiedzanie stadionu kosztuje jedynie 10 zł/os. Szczegółowy cennik biletów na wystawę można znaleźć na stronie Stadionu Wrocław. Zwiedzanie Stadionu kosztuje 15 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy). Zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się pełnych godzinach między 12.00 a 15.00.

Zwiedzanie to propozycja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć stadion od środka, odkryć jego zakamarki i poznać wiele ciekawostek. Spacer z przewodnikiem umożliwia zejście w okolice murawy i ławek rezerwowych, wejście do szatni, wejście do strefy VIP oraz stadionowego więzienia.

W niedzielę, 18 lutego w godzinach 10.00 do 17.00 na Stadionie Wrocław, odbędą się również targi dla matki i dziecka Mamaville. To kolejna propozycja dla tych, którzy pragną spędzić ten dzień z rodziną. Targi skierowane są dla mam (nawet tych przyszłych), całych rodzin z dziećmi, a także wszystkich innych zainteresowanych tematyką macierzyństwa. Wejście na warsztaty i atrakcje są bezpłatne.

Wystawa klocków LEGO:

czynna 17 i 18 lutego, w godzinach 10.00 – 18.00
Bilety wstępu:
BILET WEEKENDOWY 10:00 – 18:30 22 zł / osoba
BILET 2+2 i więcej (min. 4 osoby w tym max. 2 osoby dorosłe) 18 zł/osoba
BILET WIECZORNY 18:30 – 20:00 15 zł / osoba

Zwiedzanie Stadionu

możliwe 17 i 18 lutego, w godzinach 12.00 – 15.00 (wejścia o pełnej godzinie)

Bilety wstępu:
Normalny 15 zł
Ulgowy 12 zł
Z biletem z wystawy klocków LEGO bilet w cenie 10 zł

Tagi Mamaville

18 lutego, w godzinach 10.00 – 17.00

Wstęp bezpłatny

Więcej informacji na stronie Stadionu Wrocław lub organizatora wystawy 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFoodsharing- czyli wspólna lodówka dla Wrocławian na Nadodrzu!
Następny artykułPoznaj sekrety Akademii Sztuk Pięknych – ruszyły zapisy!
Odkryj Wrocław na nowo