Poznaj sekrety Akademii Sztuk Pięknych – ruszyły zapisy!

0

„Akademicki Wrocław” to projekt utworzony przez Wrocławskie Centrum Akademickie i wrocławskie uczelnie. Tym razem organizatorzy zapraszają na wycieczkę zatytułowaną: „Akademicki Wrocław – Artystycznie. Z wizytą we wrocławskiej ASP”.

ASP

Projekt „Akademicki Wrocław” ma za zadanie przybliżyć mieszkańcom jak i turystom mało znane zakamarki oraz najwspanialsze aule wrocławskich uczelni i instytutów badawczych. Uczelniane zbiory, muzea (np. Muzeum Człowieka), a także inne rzadko udostępniane zwiedzającym miejsca, takie jak pracownie Akademii Sztuk Pięknych, laboratoria Wrocławskiego Parku Technologicznego czy studio nagrań Akademii Teatralnej, a także kulisy wrocławskich teatrów i sale koncertowe NFM – wszystko to można zobaczyć dzięki projektowi „Akademicki Wrocław”, przygotowanemu przez Wrocławskie Centrum Akademickie we współpracy z wrocławskimi uczelniami z okazji 10-lecia Wrocławskiego Centrum Akademickiego. Po każdym z tych miejsc zwiedzających oprowadzą gospodarze uczelni, a więc osoby, które znają je najlepiej i potrafią o nich niebanalnie opowiadać.

ASP

Kolejna wycieczka z serii ,,Akademicki Wrocław” odbędzie się 24 lutego w obiektach Akademii Sztuk Pięknych a gości oprowadzać będzie JM Rektor prof. Piotr Kielan i artyści z ASP, którzy przygotowali mnóstwo niespodzianek dla zwiedzających.
Zapisy na wycieczkę pojawią się na stronie wca.wroc.pl w sobotę 17 lutego w godzinach porannych!
Zbiórka wszystkich uczestników spaceru odbędzie się 24 lutego o godzinie 11:00 w Auli (sala 410) Centrum Sztuk Użytkowych i Centrum Innowacyjności – ul. Traugutta 19/21 Wrocław.
Wycieczka jest bezpłatna, a liczba miejsc ograniczona.
Więcej informacji tutaj.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOstatnia szansa, żeby zobaczyć największą w Polsce wystawę budowli z klocków Lego!
Następny artykułKoleje Dolnośląskie za darmo w smogowe dni!
Odkryj Wrocław na nowo