Okradła restaurację Słodowa. Właściciele proszą o wysłanie skradzionych pieniędzy pocztą z dopiskiem ,,karma wraca”

0
fot. Słodowa

W sobotę rano dokonano kradzieży pieniędzy z kasy w restauracji Słodowa. Właściciele szukają kobiety, która została uwieczniona na zdjęciach i nagraniach z kamer i zachęcają złodziejkę do zwrotu kasy drogą pocztową w kopercie z dopiskiem ,,karma wraca”.

Restauracja opublikowała na swoim profilu zabawny wpis opisujący zdarzenie i informujący kobietę, że sprawa zostanie zgłoszona na Policję, chyba, że zwróci skradzione rzeczy.
Treść posta:
,, Słuchajcie, ku naszemu zaskoczeniu w sobotę, wściekle rano na Słodowej miała miejsce sesja zdjęciowa z udziałem widocznej Pani, kandydatki na modelkę jak sądzimy. Niestety bez udziału kogokolwiek z naszego jury. W związku z tym zwracamy się bezpośrednio do modelki.

„Pani Modelko” pięknie zapozowałaś z butelką Chivasa, ale nasz ulubiony kadr to ten z wyjętym z kasy hajsem. Serio, jesteśmy pod dużym wrażeniem!
Szukamy Cię przez fejsa, bo zniknęłaś jak Kopciuszek nie zostawiając ani buta, ani namiarów na siebie. Szkoda, bo chcielibyśmy się rozliczyć.
„Pani Modelko” na zwrot rzeczy, które zabrałaś, dajemy Ci czas do piątku 13.08.
Słuchaj, może być niezręcznie, więc rekomendujemy wysyłkę kurierem na adres restauracji z dopiskiem „KARMA WRACA”.

W przeciwnym razie otrzymasz Złoty Bilet i przejdziesz bezpośrednio do finału w którym zarówno zdjęcia, jak i film w którym wystąpiłaś bez maseczki oceniać będzie jury w składzie Komisariat Policji Wrocław Stare Miasto. Coś nam się zdaje, że to mogłoby otworzyć Ci drzwi do „kariery”.

„JU KEN DRIMIT JU KEN ŁYNYT”, decyzja należy do Ciebie.”

Mamy nadzieję, że restauracji uda się odzyskać skradzione pieniądze. Trzymamy kciuki za szczęśliwy finał tego zdarzenia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza bezpłatne kino na Rynku w ramach MFF Nowe Horyzonty! [PROGRAM]
Następny artykułMecz Panthers Wrocław i ogromna strefa atrakcji na Stadionie Olimpijskim!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.