W związku ze zgłoszonym ogólnopolskim protestem rolników – połączonym z przejazdem – informujemy, że od 9 lutego (wtorek) do 19 lutego (poniedziałek) od  godz. 10.00 na trasie protestu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Trasy:
1. Droga 372 – al. Jana III Sobieskiego na wysokości KFC. Protestujący zapowiadają blokadę dwóch z trzech pasów jezdni w kierunku Warszawy.

2. Początek – Rondo w Kiełczówku na ulicy Lnianej, działka nr 110/12, droga 372 do ronda im. ks. Jerzego Popiełuszki, DW 455 do ronda w Łanach, zakończenie – rondo w Kiełczówku.

Cele zgromadzenia zgłoszone przez organizatora:
Sprzeciw wobec wdrożenia „Zielonego Ładu”, sprzeciw wobec ograniczeniom handlu zwierzętami w Polsce oraz unormowanie handlu z Ukrainą.

Zgłoszona liczba uczestników: ok. 100-150 osób.

W związku ze zgłoszonym ogólnopolskim protestem rolników – połączonym z przejazdem – informujemy, że od 9 lutego (wtorek) do 19 lutego (poniedziałek) od godz. 10.00 na trasie protestu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Pełna mapa utrudnień: tutaj

(źródło mapy: https://solidarnoscri.pl/)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odbędzie się konferencja „OTWARTE GŁOWY” z udziałem Janiny Bąk, Macieja Makselona oraz Przemysława Staronia
Następny artykułNajlepsze zdjęcia w Polsce zobaczycie we Wrocławiu. Ruszyła wystawa Grand Press Photo 2023
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.