18 października nowy MediaMarkt we Wrocławiu powita pierwszych klientów. O roli technologii w życiu codziennym, zmieniających się oczekiwaniach klientów i bogatej ofercie sklepu rozmawiamy z jego kierownikiem Arturem Milewiczem.

We Wrocławiu działają już dwa sklepy MediaMarkt. Dlaczego postanowili Państwo uruchomić kolejną placówkę?

W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Technologia towarzyszy nam dzisiaj niemal w każdej dziedzinie życia. Korzystamy z niej niezależnie od wieku, pracy czy zainteresowań. Ułatwia nam komunikację, naukę, wykonywanie obowiązków zawodowych i domowych, ale też dostarcza przyjemności i wyjątkowych wrażeń. W naturalny sposób rośnie zapotrzebowanie na nowoczesne urządzenia, jak również zainteresowanie światem technologii. Naszym celem jest zapewnienie pełnej oferty z zakresu elektroniki użytkowej. 

Co uznałby Pan za główne atuty oferty produktowej MediaMarkt?

Z całą pewnością jej kompleksowość. Oferujemy urządzenia i rozwiązania mobline, praktyczne i modne akcesoria czołowych producentów.  Można u nas znaleźć ogromny wybór sprzętu do wyposażenia domu oraz biura, jak również szeroki asortyment produktów uatrakcyjniających wolny czas – między innymi sprzęt fotograficzny, gry komputerowe czy elektronikę sportową.  Nieustannie dbamy o to, by  w naszej ofercie znajdowały się wszystkie sprzętowe nowości technologiczne. Uaktualniamy ją zgodnie ze światowymi trendami, tak by każdy pasjonat cyfrowych innowacji znalazł u nas to, czego poszukuje. Chciałbym również podkreślić różnorodność naszej oferty – mamy produkty najbardziej  znanych, światowych producentów, ale również ciekawą alternatywę w postaci naszych marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ, ISY. To produkty dobrej jakości w przystępnej cenie.

Co jeszcze, poza tak szerokim wyborem produktów, może przyciągnąć klientów do nowego MediaMarkt?

Dajemy klientom nie tylko możliwość zakupienia sprzętu, lecz również przetestowania go w komfortowych warunkach. Ekspozycje w naszym markecie zostały zaaranżowane w sposób umożliwiający bezpośredni, wygodny dostęp do urządzeń – tak, by każdy klient mógł zapoznać się z poszczególnymi funkcjami, wypróbować sprzęt i upewnić się, że jest to model, który będzie najlepiej spełniał jego oczekiwania. Do dyspozycji klientów są również nasi przeszkoleni doradcy. To naturalne, że w tak szybko postępującej cyfrowej rewolucji konsumenci potrzebują wsparcia i fachowej porady – u nas można ją uzyskać.
MediaMarkt_2

Czy klienci mogą liczyć również na inne usługi? 

Jak najbardziej, oferujemy bogaty pakiet usług dodatkowych. W przypadku zakupu komputera czy tabletu pomagamy zainstalować oprogramowanie, uruchomić sprzęt czy przegrać dane. Zapewniamy nie tylko transport, lecz również podłączanie i uruchomienie urządzeń AGD  i telewizorów. W naszym markecie będzie można zabezpieczyć ekran folią lub szybą ochronną, wywołać zdjęcia, zawrzeć umowę na dostawę energii, usługi sieci Orange i Telewizji NC+czy kupić bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne i sportowe. Klienci, którzy preferują zakupy drogą internetową, mogą zamówić wybrane urządzenia na stronie www.mediamarkt.pl z dostawą do domu lub odebrać w sklepie. Chciałbym również zwrócić uwagę na usługę, która wspiera proekologiczne postawy konsumentów. W naszym sklepie można zostawić bez żadnych opłat każde zużyte urządzenie elektroniczne, niezależnie od jego gabarytów, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Czy MediaMarkt będzie w jakiś sposób wspierał lokalną społeczność?

MediaMarkt to firma, dla której zaangażowanie społeczne jest niezwykle istotnym elementem działań. Tej aktywności przyświeca hasło „All business is local”, zgodnie z którym wspieramy lokalne społeczności wszędzie tam, gdzie  znajdują się nasze markety. We Wrocławiu miejscowym organizacjom społecznym przekażemy sprzęt o łącznej wartości 10 000 złotych. Liczymy tu na głos doradczy mieszkańców, dlatego prosimy, by to oni zdecydowali w głosowaniu, która z wytypowanych przez nas organizacji najbardziej potrzebuje wsparcia. Głosowanie będzie się odbywało w nowym MediaMarkt już od dnia otwarcia. Organizację, która otrzyma najwiecej głosów, obdarujemy sprzętem o wartości 8 000 zł. Każdej z dwóch pozostałych przekażemy  produkty z oferty sklepu o wartości 1 000 zł.

Czy z okazji otwarcia klienci mogą liczyć na specjalne oferty promocyjne? 

Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne promocje na produkty ze wszystkich kategorii, np. laptop Acer 15,6” za 999 zł, telewizor Philips 43” za 999 zł, pralkę Beko za 699 zł, iPhone SE za 1299 zł, głośnik przenośny JBL Charge 3 za 499 zł i wiele innych. Serdecznie zapraszam do sklepu MediaMarkt w centrum handlowym Wroclavia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWielkie otwarcie centrum handlowego Wroclavia
Następny artykułWrocław otrzymał tytuł Sportowego Miasta Roku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.