Już 18 października wielkie otwarcie Wroclavii – nowego lajfstajlowego centrum handlowego, które czeka na klientów w samym centrum Wrocławia.

To centrum, które wnosi na wrocławski rynek nowy standard zakupów, które wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz doskonałej jakości ofertą i obsługą. Wroclavia wykracza poza zwykłą sferę zakupów – jest miejscem spotkań i rozrywki, z kinem Cinema City i pierwszą w mieście salą IMAX oraz wyjątkową strefą gastronomiczną Grand Kitchen pozwalającą na zasmakowanie dań kuchni z całego świata.

Program wielkiego otwarcia centrum handlowego Wroclavia:

18 października – Unexpected Show

Radzka poradzi wszystkim chętnym, jak ubrać się modnie i odpowiednio do figury, a przy okazji zachować swój styl. Będą też inspiracje makijażowe, które pomogą wydobyć naturalne piękno. Wieczorem artystycznych i muzycznych wrażeń dostarczy wrocławski Teatr Capitol.
Wizualizacja 4

19 października – Unexpected Fashion

Styliści Wroclavii przeprowadzą prawdziwą rewolucję w szafach i… głowach. Po tym spotkaniu moda nie będzie miała przed nikim tajemnic! Szykownie będzie także na talerzach dzięki ambasadorce strefy Grand Kitchen – Beacie Śniechowskiej. Wroclavia udowodni, że gotowanie może być fashion!
Wizualizacja 3

20 października – Unexpected Fitness

Ruch to zdrowie, dlatego 20 października Wroclavia zaprasza na energetyczny trening zumby, który łączy świetną zabawę ze spalaniem kalorii. Dzięki pokazowi samoobrony każdy poczuje się bezpieczniej, a rowerowe triki zdradzą goście specjalni: Bartosz Huzarski i Krystian Herba. Kto ma odwagę podjąć to sportowe wyzwanie?
Wizualizacja 2

21-22 października – Unexpected Weekend

W sobotę na spotkanie z kinem i galę finałową konkursu „UNEXPECTED WROCŁAW” zaprasza znany wrocławski aktor Robert Gonera. Wieczorem atmosferę podgrzeje taneczna muzyka C-BOOLa.

W niedzielę znajdzie się coś dla smakoszy. Nowe kulinarne doznania zapewni mistrzowski duet – Beata Śniechowska i Julka Cymbaluk. Będzie także spotkanie ze znanymi wrocławskimi smakami i nowymi na polskim rynku konceptami restauracyjnymi. Zapowiada się apetycznie!

Więcej na www.wroclavia.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOdkryj spacerowo Wrocław na nowo – propozycja na spędzenie wolnego czasu, Promenada Staromiejska!
Następny artykułOdkrywanie cyfrowego świata w nowym MediaMarkt we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.