Multimedialne windy, wyjątkowe animacje 3D, punkt barowo-kawiarniany oraz spektakularne widoki na miasto i okolice – to wszystko można zobaczyć w Sky Tower! Już 11 maja 2024 roku zostanie udostępniony przebudowany Taras Widokowy wszystkim gościom.

Od momentu rozpoczęcia prac, taras przeszedł ogromną metamorfozę, by stać się nowoczesną i wygodną przestrzenią dla zwiedzających. Sprawdź, co oferuje nowy Taras Widokowy na szczycie Sky Tower.

Zupełnie nowe doświadczenia

Przebudowa tarasu widokowego, który znajduje się na wysokości ponad 200 metrów, nie tylko zwiększyła jego powierzchnię z 250 do 600 metrów kwadratowych, ale także wprowadziła zupełnie nową jakość i doświadczenie dla gości. Kasy biletowe znajdują się obecnie na

1. piętrze, tuż obok schodów ruchomych. Dla wygody odwiedzających również tam przeniesiono wejście do windy. Już w trakcie podróży na 49. piętro, otoczeni jesteśmy autorskimi animacjami 3D, które zobaczymy jedynie w Sky Tower. To prawdziwa uczta dla zmysłów, zapewniająca niepowtarzalne emocje już na samym starcie.

Animacje zobaczymy nie tylko w windach, ale również w przestrzeni Tarasu Widokowego oraz na interaktywnej podłodze przygotowanej dla najmłodszych. Animacje zostały stworzone specjalnie dla Sky Tower przez firmę Trison Necsum – renomowane, hiszpańskie studio sztuki cyfrowej i rozrywki, specjalizujące się w generowaniu magicznych doświadczeń poprzez technologię. Zapierające dech w piersiach animacje stworzone przez Trison Necsum można podziwiać m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA, Arabii Saudyjskiej oraz w całej Europie.

Co nas czeka na szczycie?

Dotarcie na szczyt nie oznacza jednak końca przygody. Taras został urządzony w sposób przemyślany i stylowy, oferując komfortowe miejsce do odpoczynku i relaksu. Ciepłe, przytulne, ceglaste odcienie są wprost nawiązaniem do koloru dachów wrocławskich kamienic. Całość tworzy przyjemną atmosferę, a funkcjonalne meble zachęcają do zatrzymania się na dłużej i cieszenia się unikatowym punktem widokowym. Na Tarasie Widokowym czeka nas również niespodzianka – możliwość wyjścia na taras zewnętrzny wieżowca, by pod gołym niebem zrelaksować się na szczycie jednego z najwyższych budynków w Polsce.

Ale to nie wszystko, co nowy taras ma do zaoferowania – punkt barowo-kawiarniany to idealne miejsce na przerwę w zwiedzaniu, gdzie można skosztować różnorodnych napojów i przekąsek, delektując się jednocześnie panoramicznym widokiem na Wrocław. Bar będzie otwarty do późnych godzin nocny, co pozwoli podziwiać miasto również po zmroku.

Przebudowa tarasu była ogromnym wyzwaniem, ale dzięki współpracy i determinacji całego zespołu, udało nam się stworzyć przestrzeń, która zapiera dech w piersiach i oferuje niezapomniane wrażenia dla naszych gości. Jestem przekonana, że nowy Taras Widokowy ugruntuje swoją pozycję, jako jedna z głównych atrakcji Wrocławia i przyczyni się do dalszego sukcesu Sky Tower. Dziękuję wszystkim za ich ciężką pracę i zaangażowanie – mówi Agnieszka Muż, Senior Asset Manager w Adventum Group, funduszu zarządzającym Sky Tower

Otwarcie nowego tarasu widokowego to ważny krok dla Sky Tower i dla samego miasta. Przebudowa tarasu to tylko część szerszych zmian, które mają na celu uczynienie Sky Tower jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla mieszkańców i gości z całego świata.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego tarasu widokowego w Sky Tower i doświadczenia niezapomnianych chwil, jakie oferuje to unikatowe miejsce. Z pewnością każdy, kto odwiedzi to magiczne miejsce, zechce powrócić tam ponownie, by odkryć kolejne tajemnice i piękno miasta, jakie oferuje taras widokowy w sercu Wrocławia.

Bilety:
Ulgowe: 35 zł
Normalny 49 zł
Dzieci do lat 3: bezpłatnie

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWycieczka rowerowa śladem willi Sołtysowic z CH Korona
Następny artykuł„Ostatnia wyprawa” i „Przynoszę Ci dzikość” koprodukcje Dolnośląskiego Centrum Filmowego na Festiwalu Millennium Docs Against Gravity
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.