Nowy plac zabaw przy ul. Legnickiej [ZOBACZ]

0

Nowe atrakcje dla najmłodszych, a do tego bezpieczna nawierzchnia dostępne 7 dni w tygodniu. Tak będzie wyglądał odnowiony plac zabaw dla dzieci przy Magnolia Park. Otwarcie w ten piątek. 

 Jeszcze więcej atrakcji i jeszcze więcej zabawy czeka na najmłodszych już od piątku, 9 sierpnia, na odnowionym placu zabaw tuż przy wejściu do Magnolia Park od ulicy Legnickiej.

Prace remontowe właśnie dobiegły końca. Zamontowano już nowe atrakcje dla dzieci tj. dwie huśtawki, huśtawkę wagową, bujaki, ściankę wspinaczkową oraz nowe zjeżdżalnie. Dodatkowo cały teren wysypano specjalnym, drobno mielonym i atestowanym piaskiem oraz wyłożono trawą w rolkach. O bezpieczeństwo najmłodszych zadbano również, instalując nowe ogrodzenie oraz miękkie krawężniki. Dla najmłodszych dostępne będą również foremki oraz akcesoria do zabawy w piaskownicy. Nowy plac zabaw zostanie otwarty już w ten piątek. Będzie on czynny 7 dni w tygodniu, od godziny 9.00 do 21.00. 

– Udogodnienia dla rodzin z dziećmi to priorytet naszego centrum handlowego. Jako jedyni we Wrocławiu zapewniamy najmłodszym tak duży plac zabaw na świeżym powietrzu. Z odnowionej przestrzeni mogą korzystać wszystkie dzieci, bez ograniczeń. Dodatkowo do dyspozycji jest również zewnętrzne wielofunkcyjne boisko, a dla starszych dzieci i młodzieży – także strefa do street workoutu – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park i dodaje, że odnowiony plac zabaw został oddzielony od strefy street workoutu, którą także poddano pracom renowacyjnym.

Przypomnijmy, że Magnolia Park została uznana za tę galerię handlową we Wrocławiu, która jest najbardziej przyjazna rodzinom z dziećmi. W największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku rodzice mogą liczyć na szereg udogodnień dla swoich pociech. To nie tylko oferta handlowa i rozrywkowa, ale i np. możliwość podgrzania posiłku, skorzystania z pokoju dla rodzin z dzieckiem, bransoletek-niezgubek czy fotelików w strefie foodcourt.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKolorowe Jeziorka: Weekend poza Wrocławiem [PORADNIK]
Następny artykułTak wyglądają pokoje w nowym pięciogwiazdkowym hotelu we Wrocławiu [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.