Tak wyglądają pokoje w nowym pięciogwiazdkowym hotelu we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

0
https://www.accorhotels.com/B1Z1

Od sierpnia 2019 roku MGallery zaprasza gości do Wrocławia. The Bridge Wroclaw MGallery oferuje 184 pokoje (w tym 17 apartamentów), industrialną restaurację Craft z imponującą otwartą kuchnią i autorskimi potrawami oraz Craft Bar z oryginalnymi koktajlami.

Hotel dysponuje niezrównanym widokiem z tarasu, salami konferencyjnymi, garażem podziemnym, wspaniałym ogrodem pełnym ziół oraz dostępem do rzeki.
https://www.accorhotels.com/B1Z1
Zainspirowany historią zabytkowego miasta, obiekt został wybudowany w najstarszej dzielnicy metropolii.  Uznawany za oazę ciszy Ostrów Tumski, mieszczący się dawniej na wyspie, dziś jest integralną częścią miasta, w której można zregenerować się po intensywnym dniu.
https://www.accorhotels.com/B1Z1
Nowoczesną bryłę hotelu tworzą surowe materiały – kamień, żelazo czy beton – które dzięki współczesnemu wzornictwu doskonale współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. Mistyczną atmosferę The Bridge podkreślają elementy wystroju nawiązujące do symboliki Ostrowa Tumskiego. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem.
https://www.accorhotels.com/B1Z1
https://www.accorhotels.com/B1Z1
https://www.accorhotels.com/B1Z1
https://www.accorhotels.com/B1Z1
Adres: Plac Katedralny 8
Ceny noclegów: od 394zł

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy plac zabaw przy ul. Legnickiej [ZOBACZ]
Następny artykułRuszyły rezerwacje na Fine Dining Week – 4 restauracje z Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.