Nowe wydarzenia na muzycznej mapie Wrocławia- Craft Music Festival!

0

Pierwsza edycja Craft Music Festival nadchodzi proponując zupełnie nową koncepcję. To wydarzenie, podczas którego początkujący artyści wystąpią na jednej scenie z ugruntowanymi nazwiskami polskiej sceny muzycznej.

W dniach 23-25 lipca Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice zamieni się w pełne muzyki miasteczko festiwalowe.

Kamil Bednarek, Paluch, O.S.T.R., KARAŚ/ROGUCKI, Ania Karwan, Alicja Szemplińska, Limboski, Pola Chobot & Adam Baran, Natalia Zastępa, Smolasty, Kizo, Sonbird, RAU, Neony pojawią się na Craft Music Festival. Razem z nimi na jednej scenie wystąpi trójka młodych artystów wyłoniona podczas Craft Open Wrocław sekcji otwartej festiwalu, która będzie miała miejsce 2-4 lipca na Placu Wolności.

Festiwal oprócz zapewnienia rozrywki, ma na celu niesienie pomocy lokalnym twórcom. Strefa festiwalowa wypełniona będzie craftowymi wystawcami i stoiskami od przedstawicieli lokalnej gastronomii. Craft Music Festival jest tworzony przez wrocławian dla wrocławian. Nie wyjeżdżając z miasta mieszkańcy będą mogli poczuć letni klimat festiwalowy.  Głównym założeniem twórców jest stworzenie wydarzenia będącego wizytówką Wrocławia.

Na trzy dni Wrocławski Tor Wyścigów Konnych  – Partynice zamieni się w tętniącą życiem przestrzeń festiwalową. Zostanie ona uatrakcyjniona strefami  artystycznymi, gastronomicznymi i miejscami przeznaczonymi na relaks.

https://www.facebook.com/events/559509551303196

Bilety: 

https://craftmusicfestival.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKonopie bez Recepty od teraz w Pasażu Grunwaldzkim!
Następny artykułWrocław uruchamia mobilne punkty szczepień dla osób w kryzysie bezdomności
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.