Nowa strefa gastro na Nowym Targu!

0

Jak poinformował na swoim facebookowym profilu Prezydent Wrocławi Jacek Sutryk, w przyszłym sezonie rozbudowana zostanie foodtruckowa strefa gastro na Nowym Targu.

,,Obecnie strefa działa w ograniczonej formie, z zachowaniem reżimu sanitarnego w takim zakresie jak pozwalają na to wytyczne rządu. Liczymy jednak, że w przyszłym roku uda się zrealizować planowaną inwestycję i otworzyć Strefę Nowy Targ w całej okazałości. Taką jaką widzicie na wizualizacjach.” – zapowiada prezydent.
To jeszcze nie wszystko. Na pl. Nowy Targ czeka nas jeszcze jedna zmiana. Wrocławskie Inwestycje zleciły opracowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich potrzebnych uzgodnień i decyzji dla niecki fontanny.
Wykonawca ma na to 7 miesięcy. Na ten moment Neptun nie powraca, a jedynie niecka z wodą. Decyzje co do samej rzeźby która miałaby tam stanąć, jeszcze przed nami.
Miastu zależ by wykreować w tym miejscu przyjemną i bezpieczną przestrzeń dla mieszkańców.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJest już nowy rozkład lotów! Sprawdź nowości z Wrocławia
Następny artykuł7 powodów, dla których warto odwiedzić Targi Jedyne w Swoim Rodzaju 13-14 listopada w Hali Stulecia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.