7 powodów, dla których warto odwiedzić Targi Jedyne w Swoim Rodzaju 13-14 listopada w Hali Stulecia

0

Już niedługo w Hali Stulecia odbędzie się po raz pierwszy wyjątkowe wydarzenie – Targi Jedyne w Swoim Rodzaju. Oto 7 powodów, dla których trzeba odwiedzić Halę w dniach 13-14 listopada!

1. PONAD 160 WYSTAWCÓW Z RÓŻNYCH KATEGORII

W Hali Stulecia pojawi się ponad 160 wystawców z kategorii takich jak: ceramika, dla domu, handmade, rośliny, moda, sztuka, kosmetyki naturalne, dla dzieci, zero waste, produkty wegańskie, biżuteria, zapachy i więcej! Każdego z nich cechuje wielka pasja dla swojego zajęcia, co sprawia, że ich przedmioty są nie tylko ładne i użyteczne, ale po prostu – wyjątkowe.

2. LOTNY FESTIWAL PIWA ZAGOŚCI NA WYDARZENIU W RAMACH SPECJALNEJ EDYCJI TARGOWEJ

Dobrze znany wrocławianom Lotny Festiwal Piwa, jak zwykle zaproponuje najciekawsze kraftowe browary zarówno od lokalnych piwowarów, jak i rzemieślników z innych części Polski. Można spodziewać się także prelekcji o rozwijającym się rynku piw kraftowych i o tym, jak rozpocząć swoją przygodę z kraftem.

3. PRELEKCJE, WYKŁADY I WARSZTATY

13-14 listopada w Hali Stulecia będzie można posłuchać wystawców, którzy opowiadać będą o swojej twórczości. Pojawią się także eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak sprzedawać swój produkt w Internecie. Nie zabraknie także warsztatów, na których będzie można spróbować swoich sił np. w tkaniu!

4. WIĘKSZOŚĆ PRODUKTÓW, KTÓRE POJAWIĄ SIĘ NA TARGACH WYKONYWANA JEST RĘCZNIE, MA SWOJĄ HISTORIĘ I JEST UNIKATOWA

– Naszym celem jest popularyzacja polskiego craftu. Pod tym hasłem rozumiemy nie tylko zaprezentowanie ludziom wyjątkowych przedmiotów, ale przede wszystkim przybliżenie im twórców tych przedmiotów. Wiele z produktów, które pojawią się na Targach jest wykonanych ręcznie, to np. autorskie świece sojowe czy meble. Chcemy pokazać, że za tym stoją ludzie z naprawdę dużą pasją do tego, co robią – mówią Organizatorzy.

5. SZTUKA W STREFIE C-ART DAYS

C-Art Days to wydarzenie zrzeszające artystów-plastyków i miłośników sztuki z całej Polski. Ideą wydarzenia jest przybliżenie sztuki i twórców do odbiorców. Każdy z artystów będzie na miejscu, by opowiadać o swoich pracach i swoim procesie twórczym. Pojawią się zarówno obrazy olejne, akrylowe, jak i akwarele, plakaty i małe ilustracje.

6. W STREFIE SWEX POZNASZ POLSKIE MARKI STREETWEAROWE

Strefa SWEX poświęcona będzie w całości kulturze streetwearu. Pojawią się tam polscy twórcy, projektanci, a także resellerzy znanych brandów. Odchodząc od sieciówek i fast fashion, streetwearowi twórcy proponują ubrania szyte w Polsce z certyfikowanych materiałów, a także ubrania z upcyclingu. Oprócz góry modowych propozycji, w strefie SWEX będzie można przenieść się w czasie grając w ulubione gry z Pegasusa przy muzyce oldschoolowego DJ-skiego seta.

7. POZNASZ WYJĄTKOWYCH WYSTAWCÓW GASTRONOMICZNYCH W STREFIE DOBREGO SMAKU

Nie zabraknie także ciekawych gastronomicznych propozycji. W Strefie Dobrego Smaku znajdziecie wystawców z ekologiczną żywnością i lokalnymi przysmakami.

JEDEN BILET gwarantuje wstęp na WSZYSTKIE WYDARZENIA.

SWEX – streetwear expo: https://fb.me/e/3Pj78T4IG
C-Art Days: https://fb.me/e/3WcgKfoED
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju: https://fb.me/e/cs7j3Tov9
Lotny Festiwal Piwa Edycja Targowa: https://fb.me/e/dn9UJaXEv
Bilety na wydarzenia: https://plannsy.pl/ 

Zaprasza firma Craft Event

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowa strefa gastro na Nowym Targu!
Następny artykułPowstaje City Port – wrocławski Port Miejski zmienia swoje oblicze!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.