Nowa odsłona Pałacu Leipzigera! Zobacz jak wygląda Hotel Altus Palace w środku!

0
fot. Altus Palace

Pałac Leipzigera to jeden z wielu wartościowych historycznie wrocławskich budynków. Powstał on w drugiej połowie XIX wieku na zlecenie żydowskiego bankiera, Ignatza Leipzigera. Obecnie, obiekt ten przekształcany jest w luksusowy hotel Altus Palace, którym zarządzać będzie Dobry Hotel.

We wnętrzu dawnego pałacu zachowanych zostało wiele zabytkowych elementów, które poddano odpowiedniej konserwacji. Są to m.in. różnego rodzaju ornamenty i biała klatka schodowa wykonana z marmuru kararyjskiego.

fot. Altus Palace

Podczas prac remontowych odkryto również barokowy sufit, który został zabudowany w pierwszej połowie XX wieku, a także odsłonięto kamienny wykusz ówczesnej sali balowej. Te i inne historyczne elementy architektury będą w przyszłości cieszyć oczy Gości spędzających czas w pięciogwiazdkowym hotelu Altus Palace.

fot. Altus Palace

Komfortowe pokoje

Hotel Altus Palace oferuje 81 komortowych pokoi i apartamentów, w których styl dawnego pałacu połączono z nowoczesnym designem, tworząc wyjątkowe przestrzenie, które zachwycą najbardziej wymagających miłośników estetyki i luksusu.

fot. Altus Palace
fot. Altus Palace

Fitness i SPA

Goście odwiedzający Hotel Altus Palace będą mieli możliwość praktykowania codziennej rutyny ćwiczeń. Sala fitness wyposażona została w bieżnię, trenażer, ławeczkę co ćwiczeń oraz stacjonarny rower treningowy. Praktykę dbania o dobrą kondycję umilą klimatyczne wnętrza.

fot. Altus Palace

Hotelowa strefa SPA obejmuje nieckę wodną, saunę suchą i mokrą oraz strefę relaksu. W pokoju masażu skorzystać można z bogatej oferty zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych.

fot. Altus Palace

mat. Hotel Altus Palace

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławianie piją kranówkę? Znamy wyniki badań
Następny artykułMiesiąc Rodziny po raz czternasty we Wrocławiu [PROGRAM]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.