fot. Aquapark Wrocław

Na terenie zewnętrznym Aquaparku Wrocław stanął symulator surfingu. To jedyna w Polsce tego typu atrakcja – woda pod gigantycznym ciśnieniem umożliwia surfowanie oraz uprawianie bodyboardingu. 

Cennik:

Pakiet PODSTAWOWY

Dla kogo? Zaczynasz przygodę z surfingiem i chcesz spróbować swoich sił po raz pierwszy? Instruktor wyposaży Cię w podstawową wiedzę o technice korzystania z surfingu i pomoże Ci w postawieniu pierwszych kroków. Nie musisz mieć ze sobą deski i pianki – otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki na surfing. Za wejście zapłacisz na miejscu, poprzez transponder (nie musisz mieć ze sobą gotówki).

Czas korzystaniaLiczba osóbGodziny funkcjonowaniaKoszt
20 min.10 osóbcodziennie  – 11.00 – 19.0010 zł

 

fot. Aquapark Wrocław
fot. Aquapark Wrocław

Pakiet PREMIUM

Dla kogo? Masz podstawową wiedzę o surfowaniu i bodyboardingu? Wybierz pakiet który pozwoli Ci cieszyć się falą w komfortowych warunkach. Zarezerwuj miejsce (telefonicznie – 71 77 11 511 lub poprzez formularz kontaktowy) i dokonaj płatności w sklepie online. Możesz mieć własną deskę i piankę (jeśli nie masz otrzymasz je na miejscu, w cenie wejściówki).

Czas korzystaniaLiczba osóbGodziny funkcjonowaniaKoszt
30 min.4 osobypn. -nd.: 19.00 – 19.30; 19.30-20.0050 zł

Uwaga! W obu przypadkach warunkiem skorzystania z atrakcji jest posiadanie ważnego biletu wstępu, karnetu bądź karty partnerskiej, upoważniającego do przebywania w kompleksie Basenów Rekreacyjnych.

fot. Aquapark Wrocław
fot. Aquapark Wrocław

źródło: Aquapark Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSzukasz zatrudnienia? Olympus zapewni 300 nowych miejsc pracy!
Następny artykułCztery kąty na trójkącie – bezpłatne warsztaty i spacer architektoniczny dla dzieci [7-8 lipca]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.