Zapraszamy Was  21 sierpnia już o 19:00 na jedyne, takie wydarzenie we Wrocławiu. Na najpiękniejszym dachu Wrocławia prosto z tarasu 4 hotelu Monopol, będziemy wspólnie żegnać tegoroczne wakacje w iście szampańskim stylu i doborowym towarzystwie. Koncert będzie podzielony na 2 części, w których wystąpi blisko 20 artystów z Polski i z zagranicy.

Tego wieczoru nie można przegapić!

Zróżnicowany repertuar, widoki zapierające dech w piersiach, ciepły, piątkowy wieczór… szykuje się naprawdę niezapomniane wydarzenie. Rezerwujcie terminy, zapraszajcie znajomych i razem stwórzmy najbardziej energetyczne pożegnanie lata w stolicy dolnego śląska!

1 część koncertu obfitować będzie w utwory z nurtu piosenki  literackiej, kabaretowej oraz musicalowej. Wystąpi dla Państwa wspaniała, wrocławska Scena pod Regałem z kawiarni Literatka w międzynarodowym składzie. Zabierzemy Państwa w podróż po meandrach piosenki aktorskiej do odległych krain i często zapomnianych muzycznych zakątków całego świata. Z całą pewnością każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i zanurzy się w pięknie i głębi tych utworów.

W części 2 wystapią Back To The 50. Ten kolektyw muzyczny to prawdziwa gratka dla nóg spragnionych tańca, gardeł stęsknionych za krzykiem i uszu łaknących rock”n”rolla.
Jedyne tak roztańczone wydarzenie w województwie, które przeniesie Was w szalone lata 50-te.

Nie zabraknie największych hitów artystów, którzy zdefiniowali złote czasy rock and rolla: Little Richarda, Chuck Berrego, Jerrego Lee Lewisa, Ritchiego Valensa, Buddiego Hollya, Elvisa Presleya…

Mile widziane stylizacje lat 50-tych.

Jednocześnie przypominamy, że ze względu na sytuacje epidemiczną, liczba miejsc jest ograniczona, jesteśmy również przekonani, że podczas wydarzenia wszyscy będziemy się bawić odpowiedzialnie z przestrzeganiem zasad i dystansu społecznego, by wszyscy uczestnicy wydarzenia czuli się komfortowo! To będzie wspaniały wieczór

Bilety w cenie 30 zł na platformie Evenitim.pl oraz do kupienia przed wydarzeniem

Składy:

Zespół kameralny Sceny pod Regałem pod batutą Michała Hadasika

wokale

 1. Paulina Jeżewska
 2. Ewa Soszyńska
 3. Natalia Wróbel
 4. Malwina Kulisiewicz
 5. Anna Kaltbach
 6. Marek Sieradzki
 7. Giuseppe Antonacci
 8. Jakub luboiński

 

Instrumentarium

 1. Michał Hadasik : fortepian / prowadzenie
 2. Filip Turkowski: wiolonczela
 3. Tomasz Burza Burzyński: perkusja
 4. Tomasz Wilczyński: kontrabas
 5. Malwina Kulisiewicz : skrzypce
 6. Rafał Biłas: gitara
 7. Jakub Luboiński: saksofon

Back to the 50s Project

Skład

 1. Sebastian Łobos: piano
 2. Jakub Luboiński: saksofon/ vocal
 3. Rafał Biłas: gitara
 4. Tomasz Burza Burzyński: perkusja
 5. Maciej Mandrykowski: bass

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPyszności prosto z Włoch! We Wrocławiu rozpoczął się Jarmark Produktów Włoskich [CO, GDZIE, KIEDY]
Następny artykułDlaczego warto zamieszkać we Wrocławiu? 7 powodów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.