fot. Małgorzata Kujda
a

Wraz z nadchodzącym 22. Przeglądem Sztuki SURVIVAL, Brochów jako urbanistyczna całość stanie się centralnym punktem zainteresowania artystycznego. Ujawniamy kolejne przestrzenie, które wezmą udział w tym niezwykłym wydarzeniu, przekształcając się w nietypowe galerie sztuki.

Od momentu ogłoszenia naboru do udziału w Przeglądzie Sztuki SURVIVAL, mieliśmy okazję dzielić się fotografiami oddającymi niepowtarzalny klimat i charakter osiedla.

Teraz nadszedł czas, aby pokazać światu wybrane wnętrza, które staną się areną dla sztuki współczesnej. Na zdjęciach autorstwa Małgorzaty Kujdy możemy podziwiać m.in. wille przy ul. Semaforowej oraz dawny zakład krawiecki przy ul. Centralnej, które wkrótce zamienią się w niekonwencjonalne przestrzenie wystawiennicze.

fot. Małgorzata Kujda
fot. Małgorzata Kujda

Ale to nie wszystko! Mamy dla Was również świetne wieści! Organizatorzy Przeglądu Sztuki SURVIVAL ogłaszają otwarty nabór na prace artystyczne, które zostaną zaprezentowane w tych niezwykłych miejscach.

Artyści mają czas do 10 marca 2024 roku, aby zgłosić swoje propozycje, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej i dołączając niezbędne załączniki. Po upływie terminu kuratorzy Przeglądu dokonają wyboru projektów, które zostaną zrealizowane w zaproponowanych przestrzeniach, przekształcając je w unikalne galerie sztuki.

fot. Małgorzata Kujda
fot. Małgorzata Kujda

22. Przegląd Sztuki SURVIVAL, pod hasłem „Frenezja i Niepodległość”, odbędzie się w dniach od 21 do 25 czerwca 2024 roku na osiedlu Brochów we Wrocławiu. To wydarzenie, organizowane przez Fundację Art Transparent, jest współfinansowane ze środków Gminy Wrocław. Szczegółowe informacje na temat Przeglądu oraz zasad uczestnictwa można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.survival.art.pl.

Przegląd Sztuki SURVIVAL zapowiada się niezwykle interesująco. Niedostępne na co dzień miejsca na Brochowie zamienią się w tętniące życiem centra sztuki współczesnej. To wydarzenie, które z pewnością warto zapisać w kalendarzu!

fot. Małgorzata Kujda
fot. Małgorzata Kujda

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNiezwykła wystawa CHŁOPI – 40 obrazów z filmu w Muzeum Miejskim Wrocławia
Następny artykułW Walentynki „Znajdź swoją parę” we Wrocław Fashion Outlet i zobacz wystawę „Sneaker Art”
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.