a

Z okazji Walentynek Wrocław Fashion Outlet zachęca do zakupów we dwoje i stylowego wkroczenia w zbliżający się sezon wiosenny. Od 12 do 19 lutego, podczas akcji „Znajdź swoją parę”, przy zakupie dwóch par butów sportowych klienci otrzymają kartę podarunkową o wartości 50 zł na kolejne zakupy we Wrocław Fashion Outlet. Dodatkowo polski artysta OuQier spersonalizuje 9 par sneakersów, które będzie można podziwiać podczas wizyty w centrum, a także wygrać w konkursie. Cała akcja to działania wspierające wiosenną kampanię sportową, którą organizuje dla swoich klientów Wrocław Fashion Outlet.

Znajdź swój rytm i ćwicz, jak lubisz i w czym lubisz

Z okazji zbliżających się Walentynek, a także w ramach kampanii sportowej, Wrocław Fashion Outlet organizuje akcję specjalną, podczas której klienci będą mogli otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 zł do wykorzystania na zakupy w centrum. Wystarczy, że w dniach 12-19 lutego zakupią oni w salonach znajdujących się we Wrocław Fashion Outlet dwie pary butów sportowych i okażą kartę członkowską lub aplikację programu lojalnościowego Fashion Club. Obie pary można nabyć dla siebie albo z okazji Walentynek jedną z nich sprezentować drugiej połówce lub innej bliskiej osobie. Centrum tym samym wybiega już w nadchodzącą wiosnę i chce inspirować do aktywnego stylu życia.

„Sneaker Art” – zobacz i wygraj unikatowe snickersy

W ostatnich latach sneakersy zawojowały świat. Wszyscy cenimy ich lekkość i wygodę, a także luz i miejski styl, jaki nadają naszemu ubiorowi. Wrocław Fashion Outlet to centrum z najszerszą ofertą marek sportowych we Wrocławiu. 14 lutego centrum zaprezentuje wyjątkową kolekcję 9 par sneakersów ozdobionych unikatowymi projektami inspirowanymi 9 krajami, w których sieć VIA Outlets, właściciel Wrocław Fashion Outlet, posiada swoje centra outletowe. Twórcą wyjątkowych projektów jest OuQier, czyli Jan Galica, artysta, który od 4 lat zajmuje się customizacją butów i maluje na nich wszystko, co sobie klienci wymarzą.  Niezwykłe buty na żywo będzie można zobaczyć na pasażu centrum. Wszystkie będzie można wygrać w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych Wrocław Fashion Outlet, dlatego warto je na bieżąco obserwować.

Wrocław Fashion Outlet w wiosennym rytmie

Wrocław Fashion Outlet nie tylko zaprasza do walentynkowych zakupów, ale także przygotowuje się na nadchodzący sezon wiosenny. Najbliższe wydarzenia to jedynie zalążek wielu inicjatyw wspierających wiosenną kampanię sportową dla klientów centrum. „Nasze tegoroczne hasło to »Znajdź swój rytm«. Nie ma jedynej słusznej recepty na uprawianie sportu. Każdy z nas ma inne preferencje zarówno co do rodzaju aktywności, jak i strojów, w których je wykonujemy. Tej wiosny celebrujemy te indywidualne podejścia i mówimy prosto: ćwicz, jak lubisz, w czym lubisz” – mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet”.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNiedostępne na co dzień miejsca na Brochowie zamienią się w galerię sztuki! [SURVIVAL 2024]
Następny artykułBieg Pamięci Sybiru dziś we Wrocławiu! 5 km wieczorna trasa przez Las Osobowicki
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.