Nie nosisz? Do Pasażu przynosisz. Akcja pro-eko w Pasażu Grunwaldzkim

0

Co zrobić z ubraniami, które od kilku sezonów zalegają w szafie? Odpowiedz na to pytanie zna Pasaż Grunwaldzki, który w dniach 24-25 marca organizuje specjalne wydarzenie we współpracy z marką Ubrania Do Oddania.

NIE NOSISZ? DAJ IM DRUGIE ŻYCIE!

Zmiana pór toku to idealny moment na porządki w garderobie.  Podczas przeglądania odzieży warto zastanowić się, co tak naprawdę nosimy i czego naprawdę potrzebujemy. Jeansy, które już od dawna mają zły rozmiar, niewygodne buty czy sukienka kupiona na specjalną okazje, która nigdy nie nadeszła wcale nie muszą marnować swojego potencjału leżąc nieużywane w szafie. Z myślą o osobach, które nie wiedzą, co zrobić z nieużywanymi już rzeczami, Pasaż Grunwaldzki przygotował specjalne stoisko działające pod patronatem Ubrania do oddania. Wystarczy przynieść odzież i/lub akcesoria i przekazać ją obsłudze stoiska. Ubrania zostaną odświeżone i naprawione, po czym trafią do drugiego obiegu.

Warto również wspomnieć, że każdy kilogram oddanych tekstyliów to złotówka, która zostanie przekazana na wsparcie działań Uniwersytetu Sukcesu. To program edukacyjny fundacji Digital University skierowany do młodych kobiet z niewielkim doświadczeniem na rynku pracy chcących pracować w branży IT, którym trudna sytuacja życiowa uniemożliwia studiowanie lub branie udziału w płatnych kursach specjalistycznych.

W Pasażu Grunwaldzkim głęboko wierzymy w idee przyświecające marce Ubrania do oddania. Właśnie dlatego z ogromnym entuzjazmem podjęliśmy się organizacji wydarzenia, dzięki któremu niepotrzebne urania czy akcesoria dostaną drugie życie i posłużą komuś, kto ponownie je założy. Na co dzień również wspieramy tą inicjatywę – w końcu od ponad roku w Pasażu działa Butik Cyrkularny, który jest jednym z elementów działalności Ubrania Do Oddania. To między innymi do takich miejsc trafią przekazywane przez darczyńców ubrania. – mówi Agnieszka Deron, manager ds. marketingu Pasażu Grunwaldzkiego.

Partnerem akcji jest marka 4F, która przygotowała 10% rabatu oraz marka Outhorn – 20% rabatu, dla wszystkich osób, które przyniosą co najmniej 5kg ubrań.

Stoisko Ubrania do oddania działa w dniach 24 i 25 marca w godzinach 13:00 – 20:00 i jest zlokalizowane na poziomie 0 przy wejściu głównym.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZgasną światła w Sky Tower – sprawdź dlaczego
Następny artykułMieszkańcy wrocławskiego zoo: Poznajcie kapibarę (wrocławiarę)
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.