Do grona wrocławskich krasnali dołączył nowy skrzat z Bulwarów Książęcych. Nie ma jednak jeszcze imienia. Do jego zaproponowania zaprasza BPi Polska, organizując konkurs #nazwijkrasnala na portalu facebook.com. Deweloper inwestycji powstającej przy ul. Księcia Witolda 11-31 chce tym samym nawiązać do miejskiej tradycji oraz poznać bliżej jego mieszkańców. Patronami medialnymi konkursu, w którym do wygrania jest aparat Fujifilm Instax Mini, są portale KochamWrocław.pl oraz TuWrocław.com.

Bulwary Książęce to najnowsza inwestycja belgijskiego dewelopera, firmy BPi Polska, powstająca pomiędzy dwoma ramionami Odry przy ul. Księcia Witolda od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych. Jest to niezwykle atrakcyjna lokalizacja we Wrocławiu, zarówno ze względu na malowniczy charakter tego miejsca, jak i prestiżowe sąsiedztwo Starego Miasta. Inwestycję wyróżnia kompleksowy projekt zagospodarowania przestrzeni, składający się z wydzielonej części mieszkalnej, a także ogólnodostępnych przestrzeni publicznych wraz z pieszym pasażem – tzw. ulicą handlową i nowym placem miejskim zlokalizowanym od strony mostu. Inwestycja zostanie zrealizowana w II etapach. W ramach pierwszego powstanie 175 lokali, wśród których znajdą się zarówno małe mieszkania, jak i przestronne apartamenty o metrażu od 27 do 128 mkw.

DSC_0124

Konkurs #nazwijkrasnala organizowany jest na facebookowym fanpage inwestycji Bulwary Książęce: https://www.facebook.com/bulwaryksiazece/, gdzie w komentarzu pod wpisem konkursowym należy zamieścić propozycję imienia dla nowego skrzata. Propozycje można zgłaszać w terminie do niedzieli, 12 lutego włącznie. Zwycięskie imię krasnala wybierze Jury, a jego autor otrzyma nagrodę w postaci aparatu fotograficznego Fujifilm Instax Mini z funkcją natychmiastowego wydruku zdjęć.

Pełny regulamin konkursu można znaleźć na profilu facebookowym inwestycji Bulwary Książęce: https://www.facebook.com/bulwaryksiazece/

Więcej informacji nt. samej inwestycji znaleźć można z kolei na stronie: http://bulwaryksiazece.pl/

BPi Polska_Bulwary Ksiazece_ulica handlowa_Cam_07

***

BPi S.A. – Odział w Polsce

BPi S.A. należy do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Belgii, specjalizując się w realizacji innowacyjnych projektów deweloperskich wysokiej jakości. Działalność spółki, której podstawą jest wiedza i doświadczenie, ukierunkowana jest na spełnianie konkretnych oczekiwań zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta BPI obejmuje kompleksową realizację inwestycji od poszukiwania odpowiednich terenów i przygotowania koncepcji zagospodarowania przestrzennego, przez zarządzanie budową i całościowe wykończenie projektu. Spółka świadczy również usługi z zakresu doradztwa prawnego i komercjalizacji inwestycji. Jednocześnie BPi, jako firma która hołduje zasadom zrównoważonego rozwoju, realizuje projekty, które powstają w poszanowaniu lokalnej architektury i środowiska.

Działalność BPi w Polsce

Pierwsza inwestycja BPi w Warszawie została ukończona w 2014 roku. W ramach osiedla Wola Tarasy na warszawskiej Woli wybudowano i sprzedano łącznie 159 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie tego projektu powstanie kolejna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie – Wola Libre, którą wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces oczyszczania gruntu poprzedzający budowę budynków mieszkalnych. BPi z sukcesem działa również na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie powstaje kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. W ramach 4 etapów inwestycji (z których etap I zakończono w 2011 roku, etap 2 w 2014 roku, a etap 3 i 4 realizowany jest obecnie) sprzedano już 78% z 700 łącznie dostępnych lokali mieszkalnych. Najnowszą inwestycją BPI w Polsce jest obecnie przygotowywany projekt osiedla Bulwary Książęce przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu oferującego apartamenty z widokiem na Odrę oraz na wrocławską starówkę. Kompleks pomieści w sumie 352 lokali mieszkalnych sprzedawanych w II etapach inwestycji.

Więcej informacji na stronie www.bpipolska.pl

Kontakt dla mediów:
Tauber Promotion | Biuro prasowe projektu
Joanna Sońta, Tel. +48 22 8333502, +48 502 575 951, e-mail : jsonta@tauber.com.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHipsterski kulinarny przewodnik po Wrocławiu
Następny artykułBezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców. Już 18. lutego we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.